BIG JOY
  • PROTEİNLER VE BESİN TAKVİYELERİ - BigJoy GH+ & Creatine Sachet BIG JOY
Referans numarası : 8598871
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
PROTEİNLER VE BESİN TAKVİYELERİ

BigJoy GH+ & Creatine Sachet BIG JOY

BIG JOY
Decathlon
7.00TL - %

7.00TL*
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
7.00TL - %
Eski Fiyat0.00TLYeni Fiyat7.00TL**
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
* Bu fiyat tarihinden itibaren geçerlidir.
Mağaza Stoğuna Bak
Yoğun fiziksel aktivite öncesi karbonhidrat depolarını artırmak ve fiziksel aktivite sonrası toparlanmayı hızlandırmak amacıyla formüle edilmiş üründür. Her serviste 19.6g protein mevcuttur.

Ürün Faydaları

Protein içeriği Her serviste 19.6g protein mevcuttur.

Üstlendiklerimiz

Teknik bilgiler

KULLANIM ŞEKLİ

1 porsiyon(1 paket/100g) ürünü istediğiniz tat yoğunluğuna göre 350-500ml su veya süt ile karıştırınız. Antremandan 60 dakika önce ve antremandan hemen sonra (30 dakika içinde) olmak üzere günde 2 paket tüketebilirsiniz.

SAKLAMA ÖNERİSİ

Ürünün tazeliğini korumak için oda sıcaklığında, serin ve kuru yerde muhafaza ediniz, nemden koruyunuz. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız.

UYARILAR

Bu gıda yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Bu ürünler hekim ve diyetisyen önerilerilerine göre kullanılmalıdır. Çocukların ulaşabileceği yerden uzakta tutunuz.

BESİN TABLOSU

Enerji ve Besin Öğeleri ; 1 porsiyon/100g için; Enerji 1681kj/396kcal, Yağ 0.72g, Karbonhidrat 77.6g, Lif 0.30g, Protein 19.6g, Tuz 0.39g.

İÇERİK

Maltodekstrin, Protein Karışımı(Peynir Altı Suyu Protein Kosantresi, Bitkisel Protein), GH Faktörleri Karışımı 2660mg (L-arjinin, L-ornitin, L-lizin, L-Glutamin, Çinko, Magnezyum, Demir Dikeni Ekstresi(Tribulus terrestris) (meyve), Kafein,B6 Vitamini), Kreatin Monohidrat 1000mg, Kakao Tozu, Çikolata Aroma Vericisi, Tuz. Vitamin ve Mineral Karışımı (L-askorbik asit,DL-Alfa Tokoferil Asetat, Nikotinamid, Riboflavin, Kalsiyum D-Pentotenat, Piridoksin Hidroklorit,Tiamin Mononitrat, Retinil Asetat, F

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

Üstlendiklerimiz

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM