TRIBORD

Yandan cepli ve geniş kesimli deniz şortu.

Erkek Sörf Mayoları Sörf Yeni - BIDARTE OUTLINE DENİZ SORTU TRIBORD - Sörf Yeni
Erkek Sörf Mayoları

BIDARTE OUTLINE KISA DENİZ ŞORTU - ERKEK - KIRMIZI TRIBORD

TRIBORD
Plaj sporlarını sevenler ve içinden geldiği gibi yüzmek ve hareket etmek isteyenler için tasarlandı. Bu kısa deniz şortu sayesinde tüm plaj sporlarını (yüzme, voleybol,futbol,koşu...) severek yapacaksınız. Yandan cepli, geniş kesimli, elastik bel kemerli ve sıkma kordonu bulunan deniz şortu.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8356283
TEKNİK BİLGİLER
Renk çeşitleri 6 farklı modeli mevcuttur, tek renkli verevli ve bel kısmı zıt renkli ya da verev ton sür ton desenli ve bel kısmı kontrast renkte olan modeller gibi.
Bedenler S/M/L/XL/XXL/XXXL
Ürün adı Neden Bidarte? Bidarte, Bask dilinde Bidart plajı anlamına gelir. Bidart, Biarritz'in güneyinde yer alan ve muazzam büyüklükteki plajında yaz boyunca her çeşit spor aktivitesinin yapıldığı bir şehirdir. Plaj voleybolu, plaj futbolu alanlarıyla son derece keyifli bir yerdir. Tribord ürünleri, Bask Bölgesinde, Atlantik Okyanusu'nun kıyısındaki şirket merkezinde tasarlanır, çizimleri yapılır ve üretilir.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM