TRIBORD

Hem feminen hem sportif tasarım

Kadın Sörf Mayoları Sörf Yeni - BETTY BİKİNİ ÜSTÜ  TRIBORD - Sörf Yeni
Kadın Sörf Mayoları

BETTY ÇIKARILABİLİR GÖĞÜS PEDLİ BOYUNDAN BAĞLANAN BİKİNİ ÜSTÜ - KADIN - SİYAH TRIBORD

TRIBORD
Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlandı. Çıkarılabilir göğüs pedli boyundan bağlanan bikini üstü. Sportif görünüm ve hoş bir dekolte. Boyundan bağlamalı ve sırttan klipsli. Güçlü destek. Astarlı.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

24.99TL -  %

24.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Tahmini teslim tarihi:
.
Referans numarası : 8357396
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Göğüs desteği Güçlü destek. Tüm göğüs yapılarına ve bedenlerine uygundur.
Şekillendirici Çıkarılabilen göğüs pedleri sayesinde göğüsleri kavrar.
Çabuk kuruma özelliği Kurumayı hızlandıran polimer bazlı bileşen
ÖZELLİKLERİ
Mayo türü
Bikini üstü
Model
Boyundan bağlanan
Göğüs pedi
Var
Balen
Yok
Toparlama
Yok
TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk Derin bir dekolte ve sportif bir görünümü bir arada sunan boyundan bağlanan bikini üstü. Göğüs altından geçen bant ve çıkarılabilir göğüs pedleri sayesinde dekolteyi vurgular. Boyundan bağlanan askılar ve sırt klipsi, ürünü vücudunuzun yapısına göre ayarlamanızı ve rahat etmenizi sağlar. Çıkarılabilir göğüs pedi ölçü açısından esneklik sağlar, göğüs ölçüsünü yarım beden büyük veya küçük gösterebilir.
Normal ve yuvarlak göğüslüler için idealdir.
Göğüs pedi nedir? Göğüs pedi, göğüs çevresini destekleyen, sünger gibi dikiş gerektiren ve rahatsızlık verebilen bir malzeme olmaksızın mayonun üst kısmında yuvarlak hatlı bir görünüm sağlayan çıkarılabilir bir malzemedir. Tribord, modellerinin çoğunda göğüs pedi kullanımına öncelik vererek sizi ve rahatlığınızı düşünmektedir. Göğüs pedi, çıkarılabilir olması sayesinde göğüsleri yarım beden büyük veya küçük gösterebilir.
Bu modelde çıkarılabilir göğüs pedi mevcuttur Çıkarılabilir göğüs pedi ölçü açısından esneklik sağlar, göğüs ölçüsünü yarım beden büyük veya küçük gösterebilir. Boyundan bağlanan askılar, ürünü vücudunuzun yapısına göre ayarlamanızı ve rahat etmenizi sağlar. Sırt klipsi esneklik ve bikini üstünü göğüs altı ölçünüze göre ayarlayabilmenizi sağlar.
Göğüsleriniz sarkık mı görünüyor? Göğüsleriniz armut biçiminde mi? Ya da rejim veya kilo alımı sonrasında diriliklerini mi kaybettiler? Bu durumda, dik bir yapıda oldukları söylenemez. Tribord size, göğüslerinizi dikleştirip yuvarlak bir görünüm sağlayan ve pedlerle desteklenen farklı üst seçenekleri sunuyor.
Göğüslerinizin dolgun bir görünümü mü var? Göğüsleriniz hindistan cevizi biçiminde mi? Sarkık yapıdakilerin aksine, göğsünüzün üst kısmında dolgun ve dik bir görünüm mü oluşturuyor? Tribord size, doğal kıvrımlarınızı ön plana çıkaran ve dekoltenizi destekleyen farklı üst seçenekleri sunuyor.
Göğüsleriniz sarkık ya da dolgun değil mi? Normal yapıda göğüslere mi sahipsiniz? Elma biçiminde, diri ve sıkı yapıda göğüslere sahipseniz tüm bikini üstleri sizin için uygundur. Kullanım sıklığınıza ve şekline göre dilediğiniz modeli seçebilirsiniz.
Kuru ve ıslak haldeki beden Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Kabinde denediğiniz zaman mayo ve bikiniler üzerinize oturmalıdır. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, suda yumuşayıp esnemektedir.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Köpük
52.00% Polyester, 48.00% Poliüretan
Ana kumaş
82.00% Poliamit, 18.00% Elastan
Ana astar
100.00% Polyester
Bakım önerileri Kullanımdan sonra duru suyla durulayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Uyarılar Klorlu ortamda sürekli kullanımı önerilmez.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM