TRIBORD

Özgürce hareket etmeniz için tasarlandı.

BELATU MONT

Değişken hava koşullarında yelkenli ile seyir yapanlar için tasarlandı. Bu su geçirmez ve nefes alan yelken montu tüm hareketlerinize eşlik eder. Soğuktan, rüzgardan ve sağanak yağıştan koruyan bu ceket, tekne köprüsü gibi yerler için idealdir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8354655
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik: Novadry özel bileşeni Swell ile güçlü bir sağanak yağmurda dahi kuru kalacağınızın garantisini verir. Yağmur simülatöründe, 4 saat boyunca 100 Lt/S/m² sağanak yağmura denk suyun altında kalan ürünün su geçirmediği onaylanmıştır. Bileşenin su geçirmezliği, 5000 mm üzerinde su basıncına dayanıklıdır. Tüm dikişleri %100 su geçirmezdir.
Bel: Yarı elastik ve düz bel kısmı rahatlık ve hareket özgürlüğü sağlar. Sırt kısmı ön kısmından daha uzundur, böylece eğildiğinizde böbrekleriniz için maksimum koruma sağlar.
Bileklerin ayarlanması: Bilekleri iki cırt cırt ile ayarlanabilen elastik yapıdadır. Bu özellikleri sayesinde bileğinize uygun olacak şekilde ayarlayabilirsiniz ve içeri hava ile su girmesini önlersiniz.
Kişisel eşyaların ve belgelerin korunması: İç kısımdaki fermuarlı cep sayesinde, kişisel eşyalarınızı ve belgelerinizi nemden koruyabilirsiniz.
El ısıtıcı cepler: İki adet fermuarlı geniş cebi, ellerinizi sıcak tutmanızı, rüzgardan ve yağmurdan korumanızı ve gerektiğinde kişisel eşyalarınızı güvenle taşımanızı sağlar.
Astar: Naylon ve filenin birleşmesinden oluşan astarı teri en uygun şekilde dışarı atmayı sağlamak amacıyla mekanik hava akışının oluşturulduğu bir teste tabi tutulmuştur.
Yağmurluğun kapatma sistemi: Ceplerde de bulunan plastik enjekteli sürgü sisteminin özel yapıdaki dişleri sayesinde paslanmayı önler. Oluklu fermuar şeridi ile en iyi su geçirmezliği sunar.
Su geçirmezlik testi nedir? Ürünlerin, farklı hava koşullarında, belirli bir miktar su altında gerçekleştirilen testlere tabi tutulmasıdır. Bütün ürünlerimiz 100LT/S/m² - 450LT/S/m² arası değişen su altında 4 saat boyunca test edildikten sonra su geçirmezliği onaylanır. Bir fikir edinmek için: dünya yağış rekoru, 1942 yılına kadar kırılamamış olan, Amerika'ya 4,30 saat boyunca 174 L / S / m² olarak düşen yağmurdur (Ulusal Okyanus ve Atmosfer Dairesi) ve Paris'e yağmur yağdığında ortalama olarak 2 L / S / m² düşer.
Ürün kullanım videosu:
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır.
En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.
Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Novadry yağmuru incelediği simülatöründe montun sağanak yağış durumundaki kullanımını test etmiştir. Bu simülatörde, mont 4 saat boyunca 100 L / S / m² yağmura tabi tutulmuştur ve su geçirmezliği, nefes alırlığı ve kullanıcıyı her zaman kuru tutma özelliği bu şekilde ispatlanmıştır.
Garanti 2 Yıl
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM