100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
NABAIJI

Uygun fiyatlı klora karşı dayanıklı bir ürün!

Referans numarası : 8138845

BASICE XCELL SLİP ERKEK YÜZÜCÜ MAYOSU

Düzenli yüzücüler için tasarlanan yüzücü şortu. Uygun fiyatlı klora karşı dayanıklı bir ürün! Rahatlık sağlayan klasik kesim

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
fitness

Mayo her şeyden önce rahat olmalıdır. Rahatça yüzmenizi sağlayan özel tasarımBu yüzden mayo alırken sırt kısmına dikkat ediniz.

Rahatlık sağlayan klasik kesim

Kullanıcı :

Az sıklıkta kullanıma uygundur.

AQUARESIST teknolojisi:

AQUARESIST teknolojili ürünler, kullanım süresi boyunca klor etkisine karşı dayanıklılık garanti eder. Esneklik özelliğini ve UV ışınlarına karşı dayanıklıklarını korurlar. Bu nedenlerden dolayı havuzda, düzenli bir kullanım önerilir.

Malzeme:

Mühendislerimiz, geliştirdikleri polyester bazlı PBT fiberi elastan fiberin yerine kullanarak esnek ve aynı zamanda klora karşı dayanıklı malzemeyi elde etti. PBT yapısının aynı zamanda şu avantajları da vardır:
- Hızlı kuruma. - Kullanım süresi boyunca sadece %3 - 4 oranında dayanıklılığını kaybeder. - UV ışınlarına karşı dayanıklıdır: Böylece renkleri canlılığını yitirmez.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi AQUARESIST teknolojili ürünler, basınç altında, klorlu suda 240 saat boyunca test edilmiştir. Test boyunca esnekliğini kaybetmemiştir.Klasik mayoların aksine bu ürün, ilk günkü gibi kalmıştır.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM