TRIBORD Fins de serie

Spor ve feminen görünüm bir arada.

Kadın Sörf Mayoları Yüzme - BAHIA ISLAND BİKİNİ ÜSTÜ TRIBORD - Kadın Ürünleri
Kadın Sörf Mayoları

BAHIA ISLAND BOYUNDAN BAĞLAMALI BİKİNİ ÜSTÜ - kadın TRIBORD

TRIBORD
Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlanmıştır. 85 B - 95 E. Boyundan bağlanabilen göğsü kavrayan ve örten bikini üstü. Şerit destekleri ile göğsü kavrar. Sportif görünüm ve hoş bir dekolte. Bağlanabilen boyun askısı ve kopçalı sırt. Astarlı.

Renk : KOYU MAVİ

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

49.99TL -40  %

29.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: 02/10/2016 -

** *Geçerli olan tarih aralığı: 27/06/2016 -

* au stoklar tükenene kadar !
** 27/06/2016 au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 09/12/2016
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.0 TL .
Referans numarası : 8331350
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Göğüs desteği Destek sağar, tüm göğüs yapılarına ve bedenlerine uygundur.
Şekillendirici Şeritlerdeki oval ekleri ile göğsün doğal şeklini korur.
Çabuk kuruma özelliği Hızlı kuruyan polimer bazlı bileşen.
ÖZELLİKLERİ
Mayo türü
Bikini üstü
Şekli
Boyundan bağlanan bikini üstü.
Göğüs pedi
yok.
Balen
yok.
Korse
yok.
Koleksiyon
Island
TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk Şeritlerindeki destekler ile BAHIA boyundan bağlamalı bikini üstü göğsün oval şeklini korur ve yüzerken iyi bir kavrama sağlar.
Feminen boyun bağı ve göğsü örten yapısı ile hoş bir dekolte sunar. Boyundan bağlanan askılar, ürünü vücudunuzun yapısına göre ayarlamanızı ve rahat etmenizi sağlar. Kopçası sayesinde sırtın yanlışlıkla açılmasının önüne geçer.
Normal ve yuvarlak göğüslüler için idealdir.
Göğüsleriniz şekilsiz mi görünüyor? Göğüsleriniz küçük veya hamilelik ve rejimden sonra şeklini mi kaybetti? Bu durumda, dik bir yapıda oldukları söylenemez. Tribord size, göğüslerinizi dikleştirip yuvarlak bir görünüm sağlayan ve pedlerle desteklenen farklı üst seçenekleri sunuyor.
Göğüslerinizin dolgun bir görünümü mü var? Göğüsleriniz sarkık yapıdakilerin aksine, dolgun ve dik bir görünümde mi? Tribord size, doğal kıvrımlarınızı ön plana çıkaran ve dekoltenizi destekleyen farklı üst seçenekleri sunuyor.
Göğüsleriniz şekilsiz ya da dolgun değil mi? Normal göğüslere mi sahipsiniz? Elma biçiminde, diri ve sıkı yapıda göğüslere sahipseniz tüm bikini üstleri sizin için uygundur. Kullanım sıklığınıza ve şekline göre dilediğiniz modeli seçebilirsiniz.
Kuru ve ıslak haldeki beden Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Mayoyu kabinde denediğinizde üzerinize tam oturmalıdır: Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, suda yumuşayıp esnemektedir.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER Kadın bikini üstü: - COLOR BLOCK ve ISLAND koleksiyonlarında %80 polyamid, %20 elastan - REDJA koleksiyonu için % 86 polyester % 14 elastan bileşenli bikini.
Bakım önerileri Satın aldıktan sonra ürünü yıkayınız. Her kullanımdan sonra temiz su ile temizleyiniz. Ürünü makinede yıkamak isterseniz, 30 derecede çok az deterjan kullanarak ve yumuşatıcı kullanmadan yıkayınız.
Uyarılar Klorlu ortamda sürekli kullanımı önerilmez.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur. Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
29.99TL
29.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
29.99TL
29.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
29.99TL
29.99TL