100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
NEWFEEL

2'si 1 arada sırt çantası

Referans numarası : 8249704

BACKENGER POSTACI ÇANTASI SİYAH 20L

Günlük eşyalarınızı taşımak için ideal. Bu 2'si 1 arada postacı çantası 20 L.' lik kapasitesi ile aynı zamanda rahat bir sırt çantasıdır. Tek bir hareketle postacı çantanızı, sırt çantanıza çevirin.15,4inç lik bilgisayarlar için uygundur.

Renk : SİYAH

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Backenger 1st 20L çanta kullanımı

Sırt çantasından postacı çantasına geçişi en kolay şekilde tamamlamak için kayışı kendinize göre ayarlayın. Geçişten sonra askıları kullanarak çantanın boyunu kendi boyunuza göre ayarlayabilirsiniz. Askıları sabitleyerek çantanızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanım önerileri

Backenger çanta, postacı çantasından sırt çantasına tek hareketle geçiş yapar. Günlük kullanımlar için idealdir. Geçiş yapmadan önce fermuarları düzgün bir şekilde kapadığınızdan emin olun.

Kullanım testleri :

Bütün valiz ve çantalarımız günlük hayatta karşılaşabileceğiniz şartlar altında, test ekibimiz tarafından kullanırak test edilmiştir. ''Mission Test''ler genelde ürün müdüründen Newfeel'la bağlantısı olmayan kişilere kadar geniş bir kitle içinde yapılır ve ayakkabıların kullanım şartları buna göre testten geçer.

Laboratuvardaki testler

Strenfit laboratuvarlarında test edilen ürünlerin dikişleri ve yapıları en zor şartlara karşı dayanıklıdır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Newfeel çantaların hacimleri nasıl hesaplanır?

Hacim hesabı : Ana göz ve cepleri küçük toplarlarla dolduruyoruz. Daha sonra topların hepsini ölçülü bir kaba boşaltıp, litre birimine denk gelen hacimi öğreniyoruz.

Ürün tarihi

Backenger çanta, sırt çantası ve postacı çantasını bir arada barındırır. 2012 Oxylane İnovasyon Ödüllerinde en iyi buluş ödülünü almıştır. Strenfit teknolojili Backenger çanta günlük yürüyüşleriniz için idealdir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM