100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
NEWFEEL

2'si 1 arada: Postacı çantası / Sırt çantası.

Referans numarası : 8304512

BACKENGER ÇANTA 10 L

Günlük kullanım sırasında kişisel eşyalarınızı taşımanız için tasarlandı. 2'si 1 arada çanta, omuzdan askılı çanta (orta boy/10 L) ile sırt çantasının avantajlarını bir arada sunar. Tek bir hareketle postacı çantasını sırt çantasına dönüştürün. 15 inç laptop için uygun.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Backenger 10 L çantamı nasıl ayarlayacağım?

Postacı çantasından sırt çantasına geçişi kolaylaştırmak için, omuzdan askılı olarak kullanırken çantayı kalça hizasına denk gelecek şekilde ayarlamanız önerilir. Kayışın uzun olan kısmını bulunduğu yerden çıkarıp kaydırabilir ve toka sayesinde sabitleyerek çantayı kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Ardından, kayışın fazlalık olan kısmını yerine yerleştirebilirsiniz.

Kullanım önerileri

Backenger, günlük kullanım esnasında postacı çantasından sırt çantasına kolayca dönüştürülebilir. Bunu düşünerek eşyalarınızı farklı bölmelere dengeli bir şekilde yerleştirmeyi unutmayın. Yola çıkmadan önce fermuarları düzgün bir şekilde kapadığınızdan emin olun.

Kullanım testleri

Tüm çanta ve valizlerimiz, temsili kullanıcılar tarafından günlük hayatta karşılabileceğinize benzer koşullar altında (hava koşulları, yürüyüş süresi vb.) test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün sorumlusu bu temsili kullanıcıları özellikle NEWFEEL ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.

Laboratuvar testleri

Strenfit laboratuvarlarımızda, kullanılan malzemelerin, dikişlerin, aksesuarların ve plastik parçaların dayanıklılığını test etmek amacıyla ekstrem kullanım koşulları oluştururuz. Bu testler, ürünlerimizi 2 yıl boyunca garantili olarak size sunmamızı sağlar.

Newfeel çanta ve valizlerin hacimleri nasıl hesaplanır?

Çantanın hacmi standart bir yöntem kullanılarak hesaplanır: Ana bölme ve cepleri küçük toplarla doldururuz. Daha sonra bu topları, çok düşük oranda bir sapma ile eş değer hacmi litre bazında gösteren ölçekli bir kaba boşaltırız.

Tasarım hikayesi

Backenger, sırt çantasının rahatlığı (Backpack) ile omuzdan askılı çantanın (Messenger) rahatlığını birleştirir. Oxylane İnovasyon Ödülleri'nde 2012 yılı inovasyon ödülünü alan Backenger, yenilikçi ve patentli dönüştürülebilir yapısı sayesinde günlük kullanım esnasında eşyalarınızın taşınmasını kolaylaştırır. Strenfit teknolojisine sahip Backenger üzerinde gerçekleştirilen testler sayesinde, bu çantanın günlük yürüyüşleriniz için özel olarak tasarlanmış yenilikçi bir ürün olduğu onaylanmıştır.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM