NEWFEEL

2si1 arada! Sırt çantası

Postacı Çantaları Sağlık Keşif Yeni - Backenger 20L Postacı Çantası NEWFEEL - Sağlık Keşif Yeni
Postacı Çantaları

Backenger 20L Sırt çantası / Postacı çantası NEWFEEL

NEWFEEL
kişiliğinizi günlük hayatınıza yansıtın Bu çanta postacı çantasının kolaylığıyla sırt çantasının rahatını birleştirir.Tek bir hareketle postacı çantanızı, sırt çantanıza çevirin.15,4inç lik bilgisayarlar için uygundur.

Renk : AÇIK GRİ

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8249718
TEKNİK BİLGİLER
Backenger 1st 20L çanta kullanımı Sırt çantasından postacı çantasına geçişi en kolay şekilde tamamlamak için kayışı kendinize göre ayarlayın. Geçişten sonra askıları kullanarak çantanın boyunu kendi boyunuza göre ayarlayabilirsiniz. Askıları sabitleyerek çantanızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
Kullanım önerileri Backenger çanta, postacı çantasından sırt çantasına tek hareketle geçiş yapar. Günlük kullanımlar için idealdir. Geçiş yapmadan önce fermuarları düzgün bir şekilde kapadığınızdan emin olun.
Kullanım testleri : Bütün valiz ve çantalarımız günlük hayatta karşılaşabileceğiniz şartlar altında, test ekibimiz tarafından kullanırak test edilmiştir. ''Mission Test''ler genelde ürün müdüründen Newfeel'la bağlantısı olmayan kişilere kadar geniş bir kitle içinde yapılır ve ayakkabıların kullanım şartları buna göre testten geçer.
Laboratuvardaki testler Strenfit laboratuvarlarında test edilen ürünlerin dikişleri ve yapıları en zor şartlara karşı dayanıklıdır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
Newfeel çantaların hacimleri nasıl hesaplanır? Hacim hesabı : Ana göz ve cepleri küçük toplarlarla dolduruyoruz. Daha sonra topların hepsini ölçülü bir kaba boşaltıp, litre birimine denk gelen hacimi öğreniyoruz.
Ürün tarihi Backenger çanta, sırt çantası ve postacı çantasını bir arada barındırır. 2012 Oxylane İnovasyon Ödüllerinde en iyi buluş ödülünü almıştır. Strenfit teknolojili Backenger çanta günlük yürüyüşleriniz için idealdir.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER