QUECHUA

Hafif, sağlam ve kullanımı kolay dürbün.

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/7575c2ee-a581-4043-adb8-42872fd8d458.zip/index.html

AYAR GEREKTİRMEYEN DÜRBÜN

Doğa yürüyüşü sırasında doğayı ve hayvanları gözlemlemek için idealdir. Hafif, sağlam ve kullanımı kolay dürbün. Doğa yürüyüşleri için ideal olan bu dürbün, cebe sığabilen yapısıyla taşıma kolaylığı sağlar. AYARLAMA GEREKTİRMEZ, özellikle çocuklar için kullanışlıdır.

Renk : Nane yeşili

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8353672
TEKNİK BİLGİLER
OPTİK KALİTESİ K9 kalitesinde mineral camlı prizma ve objektif mercekleri.
Polimer PMMA (Pleksi) mercekler.
GÖRÜNTÜ NETLİĞİ FIX FOCUS sistemi: ayarlama gerektirmez, odaklama yaklaşık 20 metrelik mesafede net bir görüntü sağlayabilmek amacıyla önceden ayarlanmıştır.
FIX FOCUS ayarlama gerektirmeyen sistem sayesinde net bir görüntü elde etmek için, numaralı gözlükle de kullanabilirsiniz.
Kısa ve orta mesafelerde kullanım için idealdir, kullanım kolaylığı ile çocuklar için uygundur.
GÖZLÜK KULLANANLAR İÇİN AYARLAMA "Fix-focus" ayarlama gerektirmeyen sistem sayesinde net bir görüntü elde etmek için, numaralı gözlükle de kullanabilirsiniz. Bu durumda, gözlüklerinizi zarar görmeden yaklaştırabilmeniz için, kauçuk bileşenli gözetleme deliğini çıkarmanız yeterli olacaktır.
RAHATLIK VE UZUN ÖMÜRLÜLÜK Silikon kaplaması sayesinde mükemmel kavrama ve hissetme. Silikon bileşen darbelere karşı koruma ve zaman içinde dayanıklılık sağlar.
AKSESUARLAR Güvenlik için fermuarlı kayışı ile satılır.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi "fix focus" ayarlamasız sistem sayesinde okuma gözlüğüyle bile net bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu durumda kauçuktan gözetleme deliğini çıkarmanız yeterli olacaktır.
Garanti 2 Yıl
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM