ROSSIGNOL

Güvenle ilerleyebilirsiniz

Kayak Ekipmanları Kayak, Snowboard - ATTRAXION KAYAK ROSSIGNOL - Kayak, Snowboard
Kayak Ekipmanları

ATTRAXION KAYAK - KADIN - SİYAH ROSSIGNOL

ROSSIGNOL
Başlangıç seviyesinde ve özellikle pistte kayak yaparken, rahatlık ve kolaylık arayanlar için tasarlandı. Attraxion kayak yapanların ihtiyaç duyduğu önemli detayları bir araya getirir: Kullanım kolaylığı, uygun fiyat, güvenlik ve göz alıcı tasarım.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8345704
TEKNİK BİLGİLER
Yapı: Ahşap + kompozit çekirdek
Bağlamalar: Rossignol marka, Xelium 700 model bağlama
DIN 2 - 10
Yeni XELIUM sistemi. Standart bağlamadan 700 g. daha hafiftir. Bu etkili sistem sayesinde bağlama ağırlıklarınızı azaltıp güvenli bir şekilde kayak yapabilirsiniz. XELIUM sistemi, 2012 ISPO doğaya karşı duyarlılık ödülünü almıştır. Klasik bağlama sistemleri ile karşılaştırıldığında XELIUM sisteminin çevreye etkisi %35 oranında daha azdır.
Sağlamlık: Kayağın ön ucunu darbelere karşı korumak için koruyucu
Hazırlık: Cilalı ve bilenmiş kayaklar kullanıma hazırdır. 89° bilenmiş köşeler
Kavis nedir? Kayağınızı yere koyduğunuz zaman kayağın karla temas eden noktaları kayağın burnu ve topukların yakınındadır. Böylece kayağın ortası (bağlamaların altı) hafifçe yukarı kalkar (kavis). Bu kavis ne kadar yüksek ve uzunsa, kayağın yer tutuşu ve hareketi o kadar güçlü olur. Bu kavis ne kadar alçaksa, kayak o kadar toleranslı ve kontrol edilebilir yapıdadır.
Rocker nedir? «Rocker» kayaklarda kayağın burnu (bazen topuk kısmı) kavisli kayaklara göre daha önce havaya kalkmaktadır, bu da temas noktalarının merkeze kaymasına neden olur. Karla temas eden kayak yüzeyinin kısa oluşu kayağa yönlendirilebilirlik ve yumuşak karda kontrol edilebilirlik sağlar. Sert karda yapılan dönüşlerde kayağın kenar uzunluğu yol tutuş sağlar. Rocker ne kadar uzunsa kayak o kadar fazla kontrol edilebilir. Rocker ne kadar kısaysa kayak o kadar yer tutuş sağlar.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER