TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
ROSSIGNOL

Güvenle ilerleyebilirsiniz

ATTRAXION KAYAK

Başlangıç seviyesinde ve özellikle pistte kayak yaparken, rahatlık ve kolaylık arayanlar için tasarlandı. Attraxion kayak yapanların ihtiyaç duyduğu önemli detayları bir araya getirir: Kullanım kolaylığı, uygun fiyat, güvenlik ve göz alıcı tasarım.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8345704
TEKNİK BİLGİLER
Yapı:

Ahşap + kompozit çekirdek

Bağlamalar:

Rossignol marka, Xelium 700 model bağlama
DIN 2 - 10
Yeni XELIUM sistemi. Standart bağlamadan 700 g. daha hafiftir. Bu etkili sistem sayesinde bağlama ağırlıklarınızı azaltıp güvenli bir şekilde kayak yapabilirsiniz. XELIUM sistemi, 2012 ISPO doğaya karşı duyarlılık ödülünü almıştır. Klasik bağlama sistemleri ile karşılaştırıldığında XELIUM sisteminin çevreye etkisi %35 oranında daha azdır.

Sağlamlık:

Kayağın ön ucunu darbelere karşı korumak için koruyucu

Hazırlık:

Cilalı ve bilenmiş kayaklar kullanıma hazırdır. 89° bilenmiş köşeler

Kavis nedir?

Kayağınızı yere koyduğunuz zaman kayağın karla temas eden noktaları kayağın burnu ve topukların yakınındadır. Böylece kayağın ortası (bağlamaların altı) hafifçe yukarı kalkar (kavis). Bu kavis ne kadar yüksek ve uzunsa, kayağın yer tutuşu ve hareketi o kadar güçlü olur. Bu kavis ne kadar alçaksa, kayak o kadar toleranslı ve kontrol edilebilir yapıdadır.

Rocker nedir?

«Rocker» kayaklarda kayağın burnu (bazen topuk kısmı) kavisli kayaklara göre daha önce havaya kalkmaktadır, bu da temas noktalarının merkeze kaymasına neden olur. Karla temas eden kayak yüzeyinin kısa oluşu kayağa yönlendirilebilirlik ve yumuşak karda kontrol edilebilirlik sağlar. Sert karda yapılan dönüşlerde kayağın kenar uzunluğu yol tutuş sağlar. Rocker ne kadar uzunsa kayak o kadar fazla kontrol edilebilir. Rocker ne kadar kısaysa kayak o kadar yer tutuş sağlar.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM