TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
ARTENGO

Hafif, dayanıklı ve darbe emici!

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/dd942fc0c2b5455e87205b50665e05dd.zip/index.html

ARTENGO TS830 TENİS AYAKKABISI

Her türlü zeminde düzenli olarak tenis oynayanlar için tasarlanmıştır. Bu ayakkabı, güçlendirilmiş gövde kısmı ve topuk desteği ile rahatlık sağlar. Darbe emici "EVA" orta taban.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8325343
TEKNİK BİLGİLER
Rahatlık

Bu son derece hafif, sadece 242g (39 numarada) olan ayakkabıları deneyin. Fazlasıyla esnek taban, ayağınızın hareketlerine uyum sağlar.

Darbe emicilik

EVA köpük enjekteli ara tabana sahip bu tenis ayakkabısı oyun sırasında darbeleri daha iyi emecektir. EVA enjekte, ayakkabılarınıza daha fazla darbe emicilik ve aşınmaya karşı dayanıklılık sağlayan bir köpüktür.

Aşınmaya karşı dayanıklılık

Kalın kauçuk tabanı sayesinde bu ayakkabı, yıpranabilecek noktalarda büyük bir dayanıklılık sağlar. Sonuç olarak EVA enjekteli köpük, ayakkabınızın dayanıklılığını artırır.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Laboratuvarda yapılan testler sonucunda aşağıdakiler onaylandı:Bağcıkların ve deliklerinin sağlamlığı, kullanılan tutkalın sağlamlığı, zehirli madde kullanılmadığı, güneş ışınlarına karşı dayanıklılığı, ayakkabının gövdesinin ve tabanının aşınmaya karşı dayanıklılığı. Yapılan testlerle kalitesi kanıtlanmıştır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM