100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
ARTENGO

Darbe emici ve rahat

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/2c89dd137fcb4b8898d9faa52096094b.zip/index.html
Referans numarası : 8324784

ARTENGO TS830 TENİS AYAKKABISI

Her türlü zeminde ara sıra tenis oynayanlar için tasarlanmıştır. Darbe emici tenis ayakkabısı. Hafif ve esnek yapısıyla rahatlık sağlar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Ürün detaylarını keşfedin
Ürün detaylarını keşfedin
TEKNİK BİLGİLER
Rahatlık

Oldukça hafif, sadece 280g (bir teki) ağırlığındaki bu ayakkabıyı deneyin. Fazlasıyla esnek taban, ayağınızın hareketlerine uyum sağlar.

Darbe emicilik

EVA köpük enjekteli ara tabana sahip bu tenis ayakkabısı oyun sırasında darbeleri daha iyi emecektir. EVA enjekte, ayakkabılarınıza daha fazla darbe emicilik ve aşınmaya karşı dayanıklılık sağlayan bir köpüktür.

Dayanıklılık

Kalın kauçuk tabanı sayesinde bu ayakkabı, yıpranabilecek noktalarda büyük bir dayanıklılık sağlar. Sonuç olarak EVA enjekteli köpük, ayakkabınızın dayanıklılığını artırır. Taban dayanıklılığı: 3 yıldız
Gövde dayanıklılığı: 1 yıldız

"Kullanım rahatlığı" için yıldızlı test

Bu ayakkabı tenisçilerin katıldığı bir panelde kör ürün testine tabii tutulmuştur. Ayakkabının ilk denemedeki ayağı kavrama ve yumuşaklığı, 0 - 20 üzerinden derecelendirme ile gösterilen kullanım rahatlığı testi ile ölçülmüştür.

Yıldızlı "Darbe emicilik" testi

Ayakkabılar laboratuvar ortamında, topuğun yarattığı etkiyi yaratan bir makinede, 8 kg'lık bir darbe yapıcının yardımıyla tenis hareketleri baz alınarak test edildi. Pik yer ivmesi ne kadar yüksekse, vücudun hissettiği acı şiddeti de o kadar artar.

"Aşınmaya karşı dayanıklılık" yıldız testi

Ayakkabılar, laboratuvar ortamında, oyun sırasında topukta, ayağın ön kısmında, ayak parmaklarının üzerinde ve ayağın içinde meydana gelebilecek aşınmaların önüne geçilmesi amacıyla özel bir makine ile test edildi. Ayakkabının aşınması için gereken döngü sayısı ne kadar artarsa, ayakkabının dayanıklılığı da aynı derecede artar.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Laboratuvarda yapılan testler sonucunda aşağıdakiler onaylandı: Bağcıkların ve deliklerinin sağlamlığı, kullanılan tutkalın sağlamlığı, zehirli madde kullanılmadığı, güneş ışınlarına karşı dayanıklılığı, ayakkabının gövdesinin ve tabanının aşınmaya karşı dayanıklılığı. Ürün üzerinde yapılan saha testleri, gerçek kullanım koşullarında gerçekleştirilmiştir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM