100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
ARTENGO

Denge ve dayanıklılık!

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/f2e2fcf49b4641989de01cbc6c2207a5.zip/index.html

ARTENGO TS700 TENİS AYAKKABISI

Her türlü zeminde ara sıra tenis oynayanlar için tasarlanmıştır. Dayanıklı kauçuk taban! Denge ve dayanıklılık!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8340152
TEKNİK BİLGİLER
Kullanım rahatlığı

Esnek PU bileşenli gövdesi daha fazla rahatlık sağlar.

Darbe emicilik

Topuktaki esnek gövde yapısı, hareketiniz esnasında size daha iyi bir darbe emilimi sağlar.

Aşınmaya karşı dayanıklılık

Kauçuk taban sürtünmelerden doğacak aşınmalara karşı dayanıklıdır. Taban dayanıklılığı: 1 yıldız. Gövde dayanıklılığı: 1 yıldız.

"Kullanım rahatlığı" için yıldız testi

Bu ayakkabı tenisçilerin katıldığı bir panelde kör ürün testine tabii tutulmuştur. Ayakkabının ilk denemedeki ayağı kavrama ve yumuşaklığı, 0 - 20 üzerinden derecelendirme ile gösterilen kullanım rahatlığı testi ile ölçülmüştür.

Yıldızlı "Darbe emicilik" testi

Ayakkabılar laboratuvar ortamında, topuğun yarattığı etkiyi yaratan bir makinede, 8 kg'lık bir darbe yapıcının yardımıyla tenis hareketleri baz alınarak test edildi. Pik yer ivmesi ne kadar yüksekse, vücudun hissettiği acı şiddeti de o kadar artar.

"Aşınmaya karşı dayanıklılık" yıldız testi

Ayakkabılar, laboratuvar ortamında, oyun sırasında topukta, ayağın ön kısmında, ayak parmaklarının üzerinde ve ayağın içinde meydana gelebilecek aşınmaların önüne geçilmesi amacıyla özel bir makine ile test edildi. Ayakkabının aşınması için gereken döngü sayısı ne kadar artarsa, ayakkabının dayanıklılığı da aynı derecede artar.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ayakkabılarımız tenis kortuna çıkmadan önce hem laboratuvarda hem de sahada bir çok testten geçti:Laboratuvar ortamında ve gerçek kullanım koşulları altında test edilmiştir. Laboratuvarda yapılan testler sonucunda aşağıdakiler onaylandı:Bağcıkların ve deliklerinin sağlamlığı, kullanılan tutkalın sağlamlığı, zehirli madde kullanılmadığı, güneş ışınlarına karşı dayanıklılığı, ayakkabının gövdesinin ve tabanının aşınmaya karşı dayanıklılığı. Yapılan testlerle kalitesi kanıtlanmıştır.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM