QUECHUA

Sırt bölgesi ve boyu çocuk vücut yapısına uygun

Doğa Yürüyüşü Çantaları Doğa Yürüyüşü - ARPENAZ SIRT ÇANTASI 15 L QUECHUA - Outdoor Ekipmanlar ve Aksesuarlar
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/e51d4cd94b2a4417859f584675c873a5.zip/index.html
Doğa Yürüyüşü Çantaları

ARPENAZ OUTDOOR SIRT ÇANTASI - 15 L - ÇOCUK - MAVİ QUECHUA

QUECHUA
Ailesi ile birlikte birkaç saatlik doğa yürüyüşü yapan 7 - 10 yaşındaki çocuklar için tasarlandı. Başlangıç seviyesi için ideal. Doğa yürüyüşü yaparken kendine ait bir çanta isteyen, matarasını, ceketini ve atıştırmalıklarını çantasında taşıyan 7 yaş ve üzeri çocuklar için uygun doğa yürüyüşü çantası.

Renk : MAVİ

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

24.99TL -  %

24.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 08/12/2016
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.5 TL .
Referans numarası : 8357823
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Kapasite 15 L
Çok gözlü 1 cep - 2 file
Taşıma kolaylığı Sünger dolgulu sırt ve askılar. Baş parmak geçirme yerleri ve
göğüs klipsi
Havalandırma Sırtta bulunan gözenekli sünger hava dolaşımını sağlar.
Açma / kapama kolaylığı Fermuarlı hızlı kapatma sistemi
Yıpranmaya karşı dayanıklılık .
TEKNİK BİLGİLER
Sırt çantası için teknik testler Kullanılan materyaller onaylanmadan önce laboratuvar testleri uygulanır: Kumaş, klips, kayış, sünger, fermuar testleri gibi... Örneğin kumaş için: Sürtünme, yırtılma ve yıkamaya karşı dayanıklılık, UV ışınlarına karşı renk koruma ve su geçirmezlik testleri vb. Ardından, tabi tutulduğu ağırlık testi ile son ürünün birleştirme kalitesi kontrol edilir: Çakılla doldurulan çanta, hızlı yürüyen bir kişinin hareketlerini canlandıran bir mankenin sırtına takılarak defalarca test edilir.
10 yıl garanti Garanti, ürünün normal yıpranma süreci ve kullanıcı hatasından oluşan hasarlar dışında kalan durumları kapsar. Bu 10 yıllık özel garanti, yalnızca ürünün ve kasa fişinin ibraz edildiği durumlarda geçerlidir. Ürün garanti kapsamındaysa ücretsiz olarak onarılır veya ikame ürünle değiştirilir. Bu ticari garanti, ürünün satın alındığı ülkede geçerli olan herhangi yasal bir teminatı etkilemez.
Kullanım testleri QUECHUA, sırt çantalarına eskitme testleri uygulamıştır. Bu testler, bileşenleri, dikişleri ve son ürünü kapsamaktadır. Sonuçlara göre, Quechua ve DECATHLON, test edilen çantalar için kasa fişinde belirtilen satın alma tarihinden itibaren 10 yıllık bir garanti süresi belirlemiştir.
Çevresel önlemler Oxylane ve Quechua ailesi olarak, sırt çantalarının yaşam döngüleri boyunca oluşturduğu çevresel etki konusunda sizi bilgilendirmeyi tercih ediyoruz. Bu çalışma, Temmuz 2011 tarihinde Fransa Çevre Bakanlığı ile birlikte gerçekleştirilen deneyin devamı niteliğindedir. ABCDE puanlama sistemi, yalnızca Quechua sırt çantaları arasında karşılaştırma yapmak amacıyla kullanılır. Proje ve puanlama yöntemi hakkındaki bilgiler www.oxylane.com/20/demarche-environnementale sayfasında mevcuttur.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Ana kumaş
100.0% Polyester
Saklama önerisi Çantanızı kuru bir yerde saklayın. Sırt kısmının deforme olmaması için tercihen yatay şekilde muhafaza edin.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm çantalarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılarımız tarafından günlük kullanımlarına benzer koşullar altında kullanılarak test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Garanti 10 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
24.99TL
24.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
24.99TL
24.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
24.99TL
24.99TL