100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

SNOWCONTACT taban. Sıcak tutar ve su geçirmez.

Referans numarası : 8285108

Arpenaz 700 Su Geçirmez Çocuk Doğa Yürüyüşü Botu

Karlı zeminlerde ve soğuk havalarda yapılan doğa yürüyüşlerine uygun olarak tasarlandı. Kısa süreli yürüyüşler için uygundur. Arpenaz 100 Mid ayakkabı, SNOWCONTACT tabanı sayesinde, karlı zeminlerde güvenle yürüyüş yapmanızı sağlar. Maksimum rahatlık sağlayan, sıcak tutan ve su geçirmeyen tasarım.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik testleri

Laboratuvar ve kullanım testlerine tabi tutulan bot ve ayakkabılar, NOVADRY® özelliği sayesinde su geçirmez ve nefes alır. Öncelikle ayakkabılara basınçlı su uygulanarak yüzeylerinde baloncuk oluşup oluşmadığı test edilir. Ardından, ayakkabılar mekanik bir ayağa giydirilerek yarısına kadar suya batırılır ve içinin tamamen kuru kalıp kalmadığı kontrol edilir.

3 su geçirmezlik seviyesi

Su geçirmezlik testleri sırasında 3 seviye test edilmektedir: 2000 bükülme (yaklaşık 2 saat yürüyüş), 4000 bükülme (yaklaşık 4 saat yürüyüş) ve 8000 bükülme (yaklaşık 8 saat yürüyüş). Bu testler aracılığıyla, ayakkabının kurur kurumaz, başlangıçtaki su geçirmezlik seviyesine kavuştuğu onaylanır.

Ayakkabının su geçirmezlik seviyesi

Bu Arpenaz 700 ayakkabı 4000 bükülmeye kadar su geçirmezdir.

SNOWCONTACT teknolojisi.

Zemin türü ne olursa olsun, kış şartlarında yapılan yürüyüşlerde, daha iyi yer tutuşu sağlayan oyuklu ve özel bileşenden üretilen SNOWCONTACT tabanı sayesinde maksimum yer tutuşu ve kaymazlık sağlar. Aynı zamanda SNOWCONTACT tabanları, karlı zeminde klasik ayakkabı tabanlarına göre çok daha etkilidir.

Cırt cırtlı veya bağcıklı model.

Cırt cırtlı model: 28-32 numaraları mevcuttur. Bağcıklı model: 33-38 numaraları mevcuttur.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM