QUECHUA

Outdoor ürün gamının en sıcak tutan şişme montu

Erkek Kuş Tüyü ve Dolgu Montlar - ARPENAZ 600 ŞİŞME MONT QUECHUA
Erkek Kuş Tüyü ve Dolgu Montlar

ARPENAZ 600 OUTDOOR ŞİŞME MONT - ERKEK - GRİ QUECHUA

QUECHUA
DÜZ ARAZİDE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ yapan ve soğuktan korunmak isteyenler için tasarlandı. -20°C / -25°C arasında ideal rahatlık sunar. Outdoor ürün gamının en sıcak tutan şişme montu Boğazlı yakası ve yüzü saran kapüşonu ile soğuk havaya karşı koruma sağlayan bu mont, mükemmel rahatlık ve hafiflik sunar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8344412
TEKNİK BİLGİLER
Sentetik elyaf dolgunun avantajları Elyaf dolgu, kuş tüyü dolguya iyi bir alternatif sunar: - Islakken de ısı yalıtım özelliğini kaybetmez.
- Bakımı kolaydır. Makinede 40°C'de yıkanır ve kurutma makinesinde kurutulabilir.
Yağmur yağması durumunda Bu ürün su tutmayan malzemeden üretilmiştir. Su montun içine sızmaz ve kumaşın üzerinden kayar. Size de yağmurdan kaçıp güvenli bir yere geçmeniz için yeterli süreyi tanır. Ancak, şişme mont su geçirmez değildir.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm montlarımız, 5 km/sa hızla esen rüzgarda doğa yürüyüşü yapıldığında oluşabilecek şartlar taklit edilerek laboratuvar ortamındaki termal bir manken üzerinde test edildi. Böylece, 1 - 5 üzerinden derecelendirilen bir aralık kapsamında kendinize en uygun seçimi yapabilirsiniz.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER