QUECHUA

Sineklikli büyük kapısı ile keyifli oturma alanı.

Aile Çadırları - ARPENAZ 5.2 AİLE KAMP ÇADIRI QUECHUA
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/29a7b9c850aa4cad8d74c5f29ace7b69.zip/index.html
Aile Çadırları

ARPENAZ 5.2 AİLE KAMP ÇADIRI - 5 KİŞİLİK, 2 ODALI QUECHUA

QUECHUA
1 odası 2 kişilik, diğer odası 3 kişilik olmak üzere 2 odalı ve 5 kişilik bir aile kamp çadırı arayanlar için tasarlandı. Zemin brandalı ve koruyucu tenteli geniş oturma alanı ile 2 ve 3 kişilik 2 odası bulunan 5 kişilik bu çadırın kurulumu kolaydır.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

699.99TL -  %

699.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8330635
TEKNİK BİLGİLER
Havalandırma 5 m² den fazla yaşam alanı + güneşlik. 210cm*140cm ve 210cm*210cm boyutlarında 2 odası vardır.
Su geçirmezlik Tüm Quechua çadırlar laboratuvar ortamında ÇADIRIN TAMAMI 200 litre/sa/m² su altında 4 saat boyunca tutularak ve sahada test edilerek onaylanmıştır. (2000 mm kalınlığında poliüretan kaplama polyester dış tente, 120 g/m² polietilen zemin, ısıl işlemle bantlanan su geçirmez dikişler). Dış tentenin altında yer alan odanın nefes alan polyester malzemesi sayesinde dış tentenin iç yüzeyinde biriken su damlalarının rutubet oluşturması önlenir.
Kurulum / toplama 3 direği kumaşın içinden geçirin ve gerdirerek dış tentenin altındaki pimlere takın.
Boyutlar ve ağırlık, katlı boyutlar 210 X 210 ve 140 X 210 cm boyutlarında odalar. 5 m² den geniş oturma alanı + tente: Silindir şeklinde taşıma çantası: 30 cm çapında / 58 cm uzunluğunda. Ağırlık: 16 kg
Garanti Tüm çadırlarımız normal kullanım koşulları kapsamında 2 yıl garantilidir (Sadakat kartınızı ya da fişinizi göstermeniz gerekmektedir). Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda çadırınızı en yakın Decathlon mağazasına getirebilirsiniz.
Direkler, kazıklar Direkler: Tüm fiberglas direklerimiz kırılmaya karşı maksimum dayanıklılığı garanti eden iki aşamalı kontrol testlerinden geçirilir. Kazıklar: Esnemeye karşı maksimum dayanıklılık (6 mm çapında çelik).
Depolama alanı Oturma alanı ve odalarda cepler.
Oturma alanı Kapı seviyesinde zemin brandası ile 5 m² oturma alanı. Tenteli gölgelik, yağmur yağdığında bile ön tarafı açabilmenizi sağlar. 2 adet perdeli büyük pencere, 1 adet büyük kapı sinekliği. Odaların dış tarafında yer alan cepler. Pencerenin üzerinde çamaşır ipi.
Güneşe karşı koruma Dış tentenin kumaşı UV ışınlarına karşı SPF 30 faktörlü koruma sağlar. Dikkat: UV ışınları, yalnızca açık bırakılan bir kapı nedeniyle bile içeri sızabilir:
Rüzgara karşı dayanıklılık Tüm çadırlarımız, her yüzünün dayanıklılığını ölçmek amacıyla, rüzgar tünelinde döner bir levha üzerinde test edilmektedir. Etrafındaki direkler doğru şekilde açılarak düzgün monte edilen bir çadır 50 km/sa hızla esen (şiddetinde) rüzgara karşı yerinde kalır.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.
Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi QUECHUA çadırların su geçirmezliği, çadırın tamamı 200 litre/sa/m² su altında 4 saat boyunca tutularak test edilir ve onaylanır. Su sütunu testi (= mm schmerbers), yalnızca kumaşın su geçirmezliğini ölçmeyi sağlar. Uyguladığımız test ise dikiş, kapak, fermuar vb. tüm materyalin su geçirmezliğini garanti eder. Rüzgara karşı dayanıklılık: Tüm çadırlarımız, her yüzünün dayanıklılığını ölçmek amacıyla, rüzgar tünelinde döner bir levha üzerinde test edilmektedir. Gerçek kullanım koşullarında test.
Garanti Tüm çadırlarımız garanti kapsamındadır.
BENZER ÜRÜNLER
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM