100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Sıcak tutan ve rahat sweatshirt.

ARPENAZ 500 HOODY ÇOCUK POLAR KAZAK

Doğa yürüyüşlerinizde çocuğunuzu sıcak tutmak için tasarlandı. Mükemmel ısı yalıtma özelliği ile rahat sweatshirt.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8317152
Ürün detaylarını keşfedin
Ürün detaylarını keşfedin
TEKNİK BİLGİLER
Beden

Doğru bedeni seçmek için çocuğunuzun boyunu ölçün. Çocuğunuz bu esnada yalın ayak olmalıdır. 102 - 109 cm = 4 yaş. 110 - 113 cm = 5 yaş. 114 - 121 cm = 6 yaş, 122 - 133 cm = 8 yaş, 134 - 145 cm = 10 yaş, 146 - 158 cm = 12 yaş, 159 - 172 cm = 14 yaş.

Polar:

Polar kumaşın iç ve dış yüzüne uygulanan işlemler sayesinde bir hava kütlesi yaratılır. Bu hava kütlesi vücut ısısını hapsederek korunmasını sağlar. Polar iyi bir ısı yalıtımı sağlar.

Fermuarlı sweatshirt.

Rüzgarı kesen yaka. 2 ön cep.

Bileşen testi:

Aşınma ve sürtünmelere karşı dayanıklılık testi: Örneğin, poların tüylenme yapmadığı, rengini koruduğu ve sık yakamalara karşı dayanıklı olduğu yapılan testler sonucunda onaylanır. Sık yıkamanın, kumaşın özelliğine, kalınlığına ve dokusuna zarar vermesi beklenmez.

Bakım talimatı:

Ürünün ısı yalıtım ve kumaş özelliklerini uzun süre koruması için ekibimiz öneri listesi hazırlamıştır. İlk olarak, ürünün iç etiketi dikkatlice okunmalıdır. Bileşen detayları ve bakım tavsiyeleri bu etikette mevcuttur. Kaçınılması gerekenler: Çamaşır suyu gibi kimyasal ürünleri spor kıyafetlerin ısı yalıtım özelliğine zarar verebileceği için kullanmayın.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Test ekiplerimiz Mont-Blanc bölgesindedir.
Ürün testi Tasarım ekibimiz Fransa, Haute-Savoie bölgesinde bulunan Mont-Blanc dağı eteklerindeki tesisimizde faaliyet gösterir. Tasarımcılarımız yıl boyunca güzel, sade ve teknik ürünler geliştirir. Ardından, bu ürünler saha testlerine tabi tutulur; çünkü söz konusu ürünleri ancak gerçek hayat koşullarında test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM