QUECHUA

Ayakkabının ömrünü uzatan kauçuk taban!

Arpenaz 50 Mid Kadın Doğa Yürüyüşü Botu

Her mevsime uygun ve engebesiz arazilerde doğa yürüyüşü yapanlar için tasarlanan outdoor ayakkabı. Hobi amaçlı kullanıma uygun. Ayakkabının ömrünü uzatan kauçuk taban. Ayakkabının orta boydaki gövdesi sayesinde, yürüyüşlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

Renk : AÇIK GRİ

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8243939
TEKNİK BİLGİLER
Alan testleri Tüm ayakkabılarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılarımız tarafından, kullanım sırasında karşılaşılabilecek durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün test sorumlusu bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Laboratuar testleri Ürünün teknik özelliklerini kontrol etmek için şu testler gerçekleştirilmektedir: bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirilme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı ve hızlandırılmış eskime.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm ayakkabılarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılarımız tarafından, kullanım sırasında karşılaşılabilecek durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün test sorumlusu bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM