100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Kauçuk tabanı, botun uzun ömürlü olmasını sağlar.

Arpenaz 50 Mid Kadın Doğa Yürüyüşü Botu

Kuru havalarda, engebesiz zeminlerde, yarım günlük outdoor aktiviteler yapanlar için tasarlandı. Hobi amaçlı kullanıma uygun. Kauçuk tabanı, botun kullanım ömrünü uzatır ve iyi bir yer tutuş sağlar.Orta boydaki gövdesi sayesinde, dağlık arazide güvenle outdoor aktiviteler yapabilirsiniz.

Renk : Ay grisi / Taş grisi

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8243939
Ürün detaylarını keşfedin
TEKNİK BİLGİLER
Arazi testleri

Tüm botlarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılar tarafından, kullanım sırasında karşılaşılabilecek durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle Quechua ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.

Laboratuvar testleri

Ürünün teknik özelliklerini kontrol etmek için şu testler gerçekleştirilmektedir: bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı ve hızlandırılmış eskitme.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm botlarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılarımız tarafından, kullanım sırasında karşılaşılabilecek durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün test sorumlusu bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM