QUECHUA

3°C ve üzeri sıcaklıklarda giyilmesi önerilir.

Doğa Yürüyüşü Eldivenleri - ARPENAZ 50 DOKUNMATİK ELDİVEN YETİŞKİN QUECHUA
Doğa Yürüyüşü Eldivenleri

Arpenaz 50 Dokunmatik Doğa Yürüyüşü Eldiveni - yetişkin, açık gri QUECHUA

QUECHUA
Doğa yürüyüşleriniz boyunca ellerinizi soğuktan korumak üzere tasarlandı. 3°C ve üzeri sıcaklıklarda giyilmesi önerilir. Dokunmatik eldiven.

Renk : AÇIK GRİ

Beden
Decathlon
12.99TL - %

12.99TL*
Dont écoparticipation: /

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
12.99TL  %
12.99TL*
Dont écoparticipation: /

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8317983
ÜRÜN AVANTAJLARI
Isı yalıtımı Sıkı örgü yapısı sayesinde ekstra sıcaklık sağlar.
Hassasiyet DOKUNMATİK: Baş parmak ve işaret parmağı, iletken iple dokunmuştur.
TEKNİK BİLGİLER
Uygun kıyafet tercihi Hareket eden vücudun oluşturduğu sıcaklık, kıyafetin ısı yalıtım özelliği sayesinde muhafaza edilir. Uygun kıyafetler giyilmemesi durumunda, vücut ısısı düşer ve vücut, merkez sıcaklığı korumak için ellerdeki kan dolaşımını azaltılır. Bu sebeple, kullanıma uygun eldiven ve kıyafetleri tercih ederek ellerinizin rahat etmesini sağlamalısınız. Beden konusunda tereddüt ederseniz, küçük beden eldiven almak yerine bir beden büyük eldiven almanız her zaman daha iyi olur.
Önerilen sıcaklık 10°C'dir. Ürünü test edenlerin %100'ü belirtilen çevre sıcaklığını bu eldiven için kabul edilebilir buldu. Arpenaz 50 eldiven için bu sıcaklık 10°C'dir.
Limit sıcaklık 4°C'dir. Test edenlerin %90'ı belirtilen çevre sıcaklığının bu eldiven için kabul edilebilir buldu. Arpenaz 50 eldiven için bu sıcaklık 4°C'dir.
Kullanım sıcaklığı nasıl ölçülür? Tüm eldivenlerimiz, en düşük kullanım sıcaklığını belirlemek için termal bir el yardımıyla laboratuvarda test edilmiştir. En düşük kullanım sıcaklığı (tavsiye edilen ve limit) 23 kişi tarafından 10 km/s hız ile esen bir rüzgar altında -20°C'den 5°C'ye kadar değişen sıcaklıklarda test edildi. Bu sıcaklıklar yalnızca yürürken geçerlidir.
Eldivenin kullanılabilirliği Bir eldivenin kullanılabilirliği, nesneleri kavrayabilme kapasitesidir. Eldivenlerimiz, laboratuvarlarda 1 - 5 arasında derecelendirilerek notlanır. 5 seviyesine yakın kullanılabilirliğe sahip bir eldiven giymek, nesneleri çıplak elle tutuyormuşsunuz hissi yaratır. Eldivenlerimizi, montunuzu kolayca açıp giyebilmeniz için özellikle test ediyoruz.
Limit Sıcaklık = 3°C. Test edenlerin %90'ı belirtilen çevre sıcaklığının bu eldiven için kabul edilebilir buldu. Arpenaz 50 dokunmatik eldiven için bu sıcaklık 3°C'dir.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER Ana bileşen: %100 Akrilik.
Bakım önerileri Makinede 30°C'de yıkayın. Makinede kurutmayın.
Saklama önerisi Temiz ve kuru bir yerde saklayın.
Uyarılar Cırt cırt kullanımı eldivende tüylenme yapabilir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tasarım ekibimiz Fransa, Haute-Savoie bölgesinde bulunan Mont-Blanc dağı eteklerindeki tesisimizde faaliyet gösterir. Tasarımcılarımız yıl boyunca güzel, sade ve teknik ürünler geliştirir. Ardından, bu ürünler saha testlerine tabi tutulur; çünkü söz konusu ürünleri ancak gerçek hayat koşullarında test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI