100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

3°C'den sıcak havada kullanmanız tavsiye edilir.

ARPENAZ 50 DOKUNMATİK ELDİVEN YETİŞKİN

Doğa yürüyüşleriniz boyunca ellerinizi soğuktan korumak üzere tasarlandı. 3°C'den sıcak havada kullanmanız tavsiye edilir. DOKUNMATİK eldiven!

Renk : MAVİ

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8317966
TEKNİK BİLGİLER
Uygun kıyafet tercihi

Hareket eden vücudun oluşturduğu sıcaklık, kıyafetlerin ısı yalıtım özelliği sayesinde muhafaza edilir. Uygun kıyafetler giyilmemesi durumunda, vücut ısısı düşer ve vücut, merkez sıcaklığı korumak için ellerdeki kan dolaşımını azaltılır. Bu sebeple, ellerinizin rahat etmesi için kullanıma uygun eldiven ve kıyafetleri tercih etmeniz gerekir. Beden konusunda tereddüt ederseniz, küçük beden eldiven almak yerine bir beden büyük eldiven almanız her zaman daha iyi olur.

Önerilen sıcaklık 10°C'dir.

Ürünü test edenlerin %100'ü belirtilen çevre sıcaklığını bu eldiven için kabul edilebilir buldu. Arpenaz 50 eldiven için bu sıcaklık 10°C'dir.

Limit sıcaklık 4°C'dir.

Test edenlerin %90'ı belirtilen çevre sıcaklığının bu eldiven için kabul edilebilir buldu. Arpenaz 50 eldiven için bu sıcaklık 4°C'dir.

Kullanım sıcaklığı nasıl ölçülür?

Tüm eldivenlerimiz, en düşük kullanım sıcaklığını belirlemek için termal bir el yardımıyla laboratuvarda test edilmiştir. En düşük kullanım sıcaklığı (tavsiye edilen ve limit) 23 kişi tarafından 10 km/s hız ile esen bir rüzgar altında -20°C'den 5°C'ye kadar değişen sıcaklıklarda test edildi. Bu sıcaklıklar yalnızca yürürken geçerlidir.

Eldivenin kullanılabilirliği

Bu eldiven ile nesneleri kolayca tutabilirsiniz. Eldivenlerimiz, laboratuvar ortamında 1 - 5 aralığında derecelendirilmiştir. 5 seviyesine yakın kullanılabilirliğe sahip bir eldiven giymek, nesneleri çıplak elle tutuyormuşsunuz hissi yaratır. Eldivenlerimizi, montunuzu kolayca açıp giyebilmeniz için özellikle test ediyoruz.

Limit sıcaklık 3°C'dir.

Test edenlerin %90'ı belirtilen çevre sıcaklığının bu eldiven için kabul edilebilir buldu. Arpenaz 50 dokunmatik eldiven için bu sıcaklık 3°C'dir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tasarım ekibimiz Fransa, Haut-Savoie bölgesinde bulunan Mont-Blanc dağı eteklerindeki tesisimizde faaliyet gösterir. Tasarımcılarımız yıl boyunca güzel, basit ve teknik ürünler üretip geliştirirler. Ardından, bu ürünler saha testlerine tabi tutulur; çünkü söz konusu ürünleri ancak gerçek hayat koşullarında test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM