QUECHUA

Oturma alanının her iki yanında 2 ayrı oda.

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/70cd8b61b91d490492debf03868851d7.zip/index.html

ARPENAZ 4.2 AİLE KAMP ÇADIRI

4 kişilik ve 2 ayrı odalı aile kamp çadırı arayanlar için tasarlandı. Tavanı yüksek ve zemin brandalı oturma alanının her iki yanında 2 odası bulunan 4 kişilik bu çadırın kurulumu kolaydır.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8294503
TEKNİK BİLGİLER
Oturma alanı Kapı seviyesinde zemin brandası ile 3,9 m² oturma alanı.
Plastik dolgulu pencere. Odanın dış tarafında yer alan cepler.
Kurulum / toplama 4 direği kumaşın içinden geçirin ve gerdirerek dış tentenin altındaki pimlere takın.
Güneş koruması Tentenin dış kumaşı UV ışınlarına karşı SPF 30 faktörlü koruma sağlar. Dikkat: UV ışınları, yalnızca açık bırakılan bir kapı nedeniyle bile içeri sızabilir:
Havalandırma Oturma alanı üzerindeki çift katlı dış tente havalandırmayı sağlar ve rutubeti engeller. Ön tarafta kapı sinekliği, arka tarafta pencere sinekliği.
Rüzgara karşı dayanıklılık tüm çadırlarımız, her yüzünün dayanıklılığını ölçmek amacıyla, rüzgar tünelinde döner bir levha üzerinde test edilmektedir.
Etrafındaki direkler doğru şekilde açılarak düzgün monte edilen bir çadır 50 km/sa hızla esen rüzgara karşı yerinde kalır.
Su geçirmezlik Quechua çadırlarının tümünde olduğu gibi bu çadırın TAMAMI laboratuvarda 200 L/sa/m² (saatte 200mm yağış!) duş testine ve saha testlerimize tabi tutulmuştur. 2000 mm kalınlığında poliüretan kaplamalı polyester dış tente -- Isıl işlem ile yapıştırılmış su sızdırmaz dikişler - 140 g/m², 5000mm dayanıklılığa sahip polietilen zemin matı.
Direkler, kazıklar Direkler: Tüm fiberglas direklerimiz kırılmaya karşı maksimum dayanıklılığı garanti eden iki aşamalı kontrol testlerinden geçirilir. Kazıklar: Bükülmeye karşı maksimum dayanıklılık (6 mm çapında çelik).
Boyutlar ve ağırlık; katlı boyutlar 210 X 140 cm boyutlarında 2 oda.
Maksimum tavan yüksekliği 195 cm olan 3,9m² oturma alanı. Taşıma çantası: 60 cm X 25 cm X 25 cm
Ağırlık: 11 kg
Garanti Tüm çadırlarımız normal kullanım koşulları kapsamında 2 yıl garantilidir (Sadakat kartınızı ya da fişinizi göstermeniz gerekmektedir). Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda çadırınızı en yakın Decathlon mağazasına getirebilirsiniz.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. Çevresel performansa sahip en iyi ürünleri, kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi QUECHUA çadırların su geçirmezliği, çadırın tamamı 200 litre/sa/m² su altında 4 saat boyunca tutularak test edilir ve onaylanır. Su sütunu testi (= mm schmerbers), yalnızca kumaşın su geçirmezliğini ölçmeyi sağlar. Uyguladığımız test ise dikiş, kapak, fermuar vb. tüm materyalin su geçirmezliğini garanti eder. Rüzgara karşı dayanıklılık: Tüm çadırlarımız, her yüzünün dayanıklılığını ölçmek amacıyla, rüzgar tünelinde döner bir levha üzerinde test edilmektedir. Gerçek kullanım koşullarında test.
Garanti Tüm çadırlarımız Decathlon atölyelerinde onarılabilir.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM