QUECHUA Fins de serie

Sıcak tutan, 3'ü 1 arada mont.

Kışlık Montlar - Erkek - ARPENAZ 300 RAIN 3 IN 1 MONT QUECHUA
Kışlık Montlar - Erkek

ARPENAZ 300 RAIN 3 IN 1 OUTDOOR MONT - ERKEK - KAHVERENGİ QUECHUA

QUECHUA
Soğuk, rüzgar ve yağmurdan korunmak, ayrıca sıcaklığını koşullara göre ayarlamak isteyen doğa yürüyüşçüleri için tasarlandı. Sıcak tutan, su geçirmeyen ve nefes alan 3'ü 1 arada mont. Klasik tarzı ve 3'ü 1 arada modüler tasarımı sayesinde, doğa yürüyüşlerinizin yanı sıra günün her saatinde kullanmak isteyeceksiniz.

Renk : KAHVERENGİ

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

189.99TL -42  %

109.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: 27/10/2016 -

** *Geçerli olan tarih aralığı: 28/01/2016 -

* au stoklar tükenene kadar !
** 28/01/2016 au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 04/11/2016
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 5.0 TL .
Referans numarası : 8343502
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Su geçirmezlik 5000 mm'ye kadar su geçirmez kaplama. %100 su sızdırmaz dikişler.
Isı yalıtımı Polar fiberden üretilen iç mont, ceplerde sıcak tutan astar.
Nefes alabilirlik Nefes alan (RET 12) hidrofil kaplama. Çıkarılabilir polar iç mont.
Farklı kullanım çeşitleri İç poları çıkarılabilen 3'ü 1 arada yağmurluk. Kapüşonu, yakanın içine katlanır
Çevre dostu Kullanım ömrü karşılaştırması: Sıcak tutan, su geçirmez erkek yağmurluğu
ÖZELLİKLERİ
Ağırlık
L bedende 1220 g.
Beden
S - XXXL.
Renk
Kahverengi
Diğer renkler
Siyah, kırmızı, mavi.
TEKNİK BİLGİLER
Beden bilgileri Standart kesim. Geniş iç hacmi sayesinde, yağmurluğun içine 2. katman olarak sıcak tutan ince bir kazak ya da mikro polar bir üst giyebilirsiniz.
Kapüşon Yakaya toplanabilir. Boyu elastik ip ve stoperler ile ayarlanır. Başın arka kısmında bulunan cırt cırtlı bant sayesinde kapüşonun derinliği ayarlanabilir. Kapüşonda bulunan siperlik sayesinde yüzü korur.
Dış montun cepleri 2 adet fermuarlı sıcak tutan el cebi + 1 adet fermuarlı dış göğüs cebi + Ana kanat altında kalan 1 adet Napolyon tipi gizli cep.
Ayarlanabilen alt kısım Elastik ip ve stoperler ile ayarlanır.
Ayarlanabilir bilek kısımları Cırt cırtlı bantlar ile ayarlanır.
Çıkarılabilir iç mont Polar fiberden üretilmiştir. 2 adet fermuarlı el cebi bulunur. Kolların iç kısmında bulunan poliamit astar sayesinde kolayca giyip çıkarılabilir.
Tavsiye edilen tamamlayıcı bakım ürünleri Bakım Ürünleri: Su geçirmezlik özelliği sağlayan sprey veya sıvı ile makinede yıkanabilir. Kıyafetinizin kullanım ömrü boyunca etkin bir performans göstermesini sağlar ve kumaşın su tutmama özelliğini yeniler. Bu ürünleri her yıkamada kullanarak ürünün su tutmazlık özelliğini korumasını sağlayabilirsiniz.
Bileşenin su geçirmezliği Kumaşın su basıncına dayanıklılığı, yüksekliği mm cinsinden ifade edilen su sütununun, altındaki yüzeye yaptığı basınçla ölçülür (ISO 811 standardını temel alan test). Basınç arttıkça ürünün su geçirmezlik özelliği de artar. 2000 mm su geçirmezlik seviyesine sahip bir ürün, 2000 mm su basıncına dayanıklı demektir (bu da yaklaşık bir saatlik sağanak yağışa denk gelir).
Kıyafetin su geçirmezliği Teknolojiler®: Bu ürün, 2 saat süren duş testi boyunca saatte 60 l / sa / m² suya tabi tutularak onaylandı. Test, sağanak yağış koşulları oluşturularak gerçekleştirilmiştir.
Bileşenin nefes alabilirliği Kumaşın nefes alan özellikte olup olmadığını öğrenmek için buharlaşma direnci (RET) ölçülür (ISO 11092 standardını temel alan test). Direnç azaldıkça, kumaşın aktivite sırasında vücut tarafından üretilen su buharını dışarı atma oranı, dolayısıyla nefes alma özelliği artar. Örneğin: RET < 9 = çok yüksek oranda nefes alan kumaş, 920 = az hefes alan veya hiç nefes almayan kumaş.
Bileşenin su tutmazlığı Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Böylece, kumaş suyu içine çekmez, nefes alır, hafif kalır ve sıcak tutar. Kumaş su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan işlem ile kazanır. Bu işlem, kıyafetin kullanım ömrü boyunca düzenli olarak yenilenmelidir (her yıkamada uygulamanızı öneririz). Mağazalarımızda bu işlem için gereken ürünleri bulabilirsiniz. Bütün su geçirmez özelliğe sahip Quechua yağmurluklar, su tutmazlık bakımı gerektirir.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.
Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLGİ / KONSEPT / TEKNOLOJİ
BİLEŞENLER Dış mont: Ana kumaş: %100 polyester. Astar: %100 polyester. İç mont: %100 polyester.
Ürün testi Tüm modellerimiz, kullanım esnasında karşı karşıya kalabileceğiniz koşulların aynen oluşturulduğu bir ortamda temsili kullanıcılar tarafından test edilir. QUECHUA ürünlerini tasarlamak ve teknik özelliklerini düzenli olarak geliştirmek için en uygun yolun, ürünleri gerçek kullanım koşullarında test etmek olduğunu düşünüyoruz.
Saklama önerisi Bu su geçirmeyen ürünü dolaba kaldırmadan önce tamamen kuruduğundan emin olun.
Bakım önerileri Makinede 30°C'de yıkanır. Yumuşatıcı kullanmadan sıvı deterjanla yıkayın. Makineye koymadan önce fermuarları kapatın ve cırt cırtları bağlayın. Her 3 yıkamada bir, uygun bir bakım ürünü kullanarak, ceketin su geçirmezlik özelliğini korumasını sağlayın. Tüm Decathlon mağazalarımızda, nefes alan ve su geçirmeyen kumaşların bakımına yönelik özel olarak tasarlanan ürünler bulunur. Bu ürünler sayesinde, kıyafetinizin kullanım ömrü boyunca etkin bir performans göstermesini sağlayabilirsiniz.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
109.99TL
109.99TL
2
55.00TL
109.99TL
3
36.66TL
109.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
109.99TL
109.99TL
2
55.00TL
109.99TL
3
36.66TL
109.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
109.99TL
109.99TL
2
55.00TL
109.99TL
3
36.66TL
109.99TL