QUECHUA

Ürün gamının %100 su geçirmez ilk yağmurluğu!

Kışlık Montlar - Kadın Doğa Yürüyüşü - ARPENAZ 300 KADIN MONT QUECHUA - Outdoor Kıyafeti ve Giyimi
Kışlık Montlar - Kadın

ARPENAZ 300 SU GEÇİRMEZ OUTDOOR YAĞMURLUK - KADIN - SİYAH QUECHUA

QUECHUA
Dağlık arazide yapılan doğa yürüyüşü sırasında yağmurdan ve rüzgardan korunmak isteyenler için tasarlandı. %100 su sızdırmaz yağmurluk! Klasik, şık tarzı ve işlevsel tasarımı sayesinde, doğa yürüyüşlerinizin yanı sıra günün her saatinde kullanmak isteyeceksiniz.

Renk : SİYAH

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

139.99TL -  %

139.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 04/05/2017
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.0 TL .
Referans numarası : 8302362
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Su geçirmezlik Su geçirmez kaplama (5000 mm). %100 su sızdırmaz dikişler.
Nefes alabilirlik Hidrofil kaplama (RET=12): Yağmurluğun içindeki yoğunlaşmayı engeller.
Havalandırma File el cepleri havalandırma özelliğine katkı sağlar.
Vücuda uygunluk Etek ucunda sıkma ipi. Derinliği ve yüksekliği ayarlanan çıkarılabilir kapüşon.
Cep 4 fermuarlı cep. 1 iç, 1 dış göğüs cebi. 2 adet el cebi.
Hafiflik M bedende 610 g.
Su tutmaz Kumaşa uygulanan su tutmazlık işlemi ürünün suyu emmemesini sağlar.
Çevre dostu Kullanım ömrü karşılaştırması: Kadın montu - sustainability.decathlon.com
ÖZELLİKLERİ
Ağırlık
M bedende 610 g.
Bedenler
XS - XXL.
Renk
Siyah.
Diğer renkler
Gri, Yeşil, Pembe
TEKNİK BİLGİLER
Beden bilgileri Vücuda oturan feminen kesim. Geniş iç hacmi sayesinde, yağmurluğun içine 2. katman olarak sıcak tutan ince bir kazak ya da polar bir üst giyebilirsiniz.
Kapüşon Çıtçıtlar sayesinde çıkarılabilir. Sıkma ipi ve stoperler aracılığıyla istenen yükseklikte ayarlanabilir. Kapüşonun arkasında bulunan cırt cırtlı bant sayesinde derinliği ayarlanabilir. Kapüşonda bulunan siperlik sayesinde yüzü korur.
Ayarlanabilir etek ucu Sıkma kordonu ve stoper ile ayarlanır.
Ayarlanabilir bilekler Cırt cırtlı sıkıştırma bantları.
Cep sistemi 2 adet el cebi + 1 göğüs cebi + 1 iç cep. 4 cebi de fermuarlıdır.
Teknik astar Çift bileşenli astar: Üst bölümde kullanılan filesi sayesinde ürünün nefes alırlığı artar, kalça seviyesindeki naylon hareket özgürlüğü sağlarken aşınmalara karşı dayanıklıdır.
Bileşenin su geçirmezlik özelliği Kumaşın su basıncına dayanıklılığı, yüksekliği mm cinsinden ifade edilen su sütununun, altındaki yüzeye yaptığı basınçla ölçülür (ISO 811 standardını temel alan test). Basınç arttıkça ürünün su geçirmezlik özelliği de artar. 2000 mm su geçirmezlik seviyesine sahip bir bileşen, 2000 mm su tarafından uygulanan basınca dayanıklı demektir (yaklaşık 2 saatlik sağanak yağışa denk gelir).
Kıyafetin su geçirmezliği Bu ürün, 2 saat süren duş testi boyunca saatte 60 l / sa / m² suya tabi tutularak onaylandı. Bu test, dağlık arazide maruz kalınan sağanak yağış koşulları oluşturularak gerçekleştirildi.
Bileşenin nefes alabilirliği Kumaşın nefes alan özellikte olup olmadığını öğrenmek için buharlaşma direnci (RET) ölçülür (ISO 11092 standardını temel alan test). Direnç azaldıkça, kumaşın aktivite sırasında vücut tarafından üretilen su buharını dışarı atma oranı, dolayısıyla nefes alma özelliği artar. Örneğin: RET < 9 = çok yüksek oranda nefes alan kumaş, 920 = az nefes alan veya hiç nefes almayan kumaş.
Membran bileşen veya kaplama Kaplama: kumaşın iç kısmına uygulanan ve bileşenin su geçirmez ve nefes alan yapıda olmasını sağlayan bir "boyama" işlemidir. Kaplama membrana göre daha uygun fiyatlıdır ve koruma sağlamak için astar kullanımını gerektirir.

Membran: bileşene su geçirmezlik ve nefes alabilirlik özellikleri sağlayan oldukça ince, poliüretan bileşenli plastik bir film tabakasıdır. Daha esnek, daha hafif, daha dayanıklı ve kaplamaya göre daha fazla nefes alabilme avantajlarına sahiptir.
Bileşenin su tutmazlığı Kumaşın su tutmama özelliği, suyun emilmeden yüzeyde akma kapasitesini ifade eder. Böylece kumaş su geçirmez, nefes alır, hafif kalır ve sıcak tutar. Kumaş su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan bir işlem ile kazanır. Bu işlem, kıyafetinizin kullanım ömrü boyunca yenilenmelidir (3 yıkamada bir yapılmasını öneririz). Bütün su geçirmez özelliğe sahip Quechua yağmurluklar su tutmazlık bakımı gerektirir.
Tavsiye edilen tamamlayıcı bakım ürünleri Bakım ürünleri: su geçirmezlik özelliğini yenileyen sprey veya sıvı bakım ürünü. Kıyafetinizin kullanım süresi, boyunca etkin bir performans göstermesini sağlar ve kumaşın su tutmama özelliğini yeniler.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.
Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Astar
100.00% Polyester
Ana kumaş
100.00% Polyester
Ana astar
100.00% Polyester
Bakım önerileri Yumuşatıcı kullanmayın. Kuru temizleme yapmayın. Fermuar kapalı olarak yıkayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Saklama önerisi Bu su geçirmeyen ürünü dolaba kaldırmadan önce tamamen kuru olduğundan emin olun.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Quechua, Haut-Savoie (Fransa) bölgesinde bulunan Mont-Blanc dağı eteklerindeki tesisimizde faaliyet gösterir. Tasarım ekiplerimiz yıl boyunca güzel, basit ve teknik ürünler tasarlayıp geliştirir. Ardından, bu ürünler teknik ve profesyonel ortaklarımızın katkılarıyla en zorlayıcı şartlar altında saha testlerine tabi tutulur.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM