QUECHUA

%100 su geçirmez dikişli, uygun fiyatlı yağmurluk

Kışlık Montlar - Erkek Erkek Spor Giyim - Arpenaz 300 Erkek Doğa Yürüyüşü Yağmurluk Mont QUECHUA - Erkek Spor Giyim
Kışlık Montlar - Erkek

ARPENAZ 300 Su Geçirmez Mont - ERKEK - KAHVERENGİ QUECHUA

QUECHUA
Doğa yürüyüşü yaparken yağmurdan ve rüzgardan korunmak isteyenler için tasarlandı. %100 su geçirmez dikişli, uygun fiyatlı yağmurluk Klasik ve özenli sitili, çok işlevli tasarımı ile günlük kullanımda, patikalarda ve patikaların dışında kullanıma en uygun yağmurluk.

Renk : KAHVERENGİ

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

119.99TL -  %

119.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 29/04/2017
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 5.0 TL .
Referans numarası : 8332480
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Su geçirmezlik Su geçirmez kaplama (5000 mm). %100 su geçirmez dikişler.
Nefes alabilirlik Hidrofil kaplama (RET=12): sayesinde su kıyafette birikmez.
Vücuda uygunluk Ayarlanabilir bel. Derinliği ve yüksekliği ayarlanabilir kapüşon.
TEKNİK BİLGİLER
Beden bilgileri Standart kesim. Geniş iç hacmi sayesinde, yağmurluğun içine bir kazak ya da polar bir üst giyebilirsiniz.
Kapüşon Sıkma kordonu ve stoperler aracılığıyla istenen yükseklikte ayarlanabilir. Kapüşonun arka kısmında bulunan bant sistemi sayesinde derinliği ayarlanabilir. Kapüşonda bulunan siperlik sayesinde yüzü korur. Yakada toplanabilen kapüşon.
Cepler 2 adet el cebi + 1 göğüs cebi + 1 iç cep. 4 cebi de fermuarlıdır.
Ayarlanabilen bel kısmı Elastik kordon ve stoper ile ayarlanır.
Ayarlanabilir bilekler Cırt cırtlı bantlar ile ayarlanır.
Teknik astar Çift bileşenli astar: Üst bölümde kullanılan filesi sayesinde ürünün nefes alırlığı artar, kalça seviyesindeki naylon hareket serbestliği sağlarken aşınmalara karşı dayanıklıdır.
Tavsiye edilen tamamlayıcı ürünler Bakım Ürünleri: Su geçirmezlik özelliği sağlayan sprey veya sıvı ile bakım yapılır. Su geçirmezlik özelliğini tekrar kazandırmak ve kullanım ömrünü uzatmak için kullanabilirsiniz.
Ürünün su geçirmezliği Ürünlerin su basıncına karşı dayanıklılığı ISO 811 standartlarına uygun olarak yapılan testler aracılığıyla mm cinsinden hesaplanır. Basınç arttıkça ürünün su geçirmezlik özelliği de artar. 2000 mm. üzerinde su geçirmezlik seviyesine sahip bir ürün 2000 mm. su basıncıda dayanıklı demektir (bu da yaklaşık bir saatlik bir sağanak yağışa denk gelir).
Ürünün su geçirmezlik özelliği Teknolojiler: Bu ürün, 2 saat süren duş testi boyunca saatte 60 litre suya tabi tutularak onaylandı. Bu test sağanak yağış koşulları oluşturularak gerçekleştirildi.
Bileşenin nefes alırlık özelliği Ürünün hava alan özellikte olup olmadığını öğrenmek için buharlaşmaya karşı dayanıklılığını ölçmek gerekir (RET, ISO 11092 standartlarındaki testler). Katsayının düşük olması, ürünün nefes alma oranının o kadar yüksek olduğunu gösterir. Örneğin: Su buharı geçirgenlik katsayısı 9'dan az = aşırı nefes alan bileşen. 9 ile 12 arası = çok nefes alan bileşen. 12 ile 20 arası = nefes alan bileşen. 20'den fazla = çok az nefes alan ya da almayan bileşen.
Bileşenin su kaydırıcılığı Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Böylece kumaş su geçirmez, nefes alır, hafif kalır ve sıcak tutar. Kumaş su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan bir işlem ile kazanır. Bu bakım aşama aşama devamlı olarak yapılmalıdır (ortalama olarak veya yıkamada bir). Su geçirmeyen tüm Quechua üst pantolonlarına "su tutmazlık" bakımı uygulanmalıdır.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Ana kumaş
100.00% Poliamit
Ana astar
100.00% Polyester
Bakım önerileri Ilk yıkamada ayrı yıkayın. Yumuşatıcı kullanmayın. Fermuar kapalı olarak yıkayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Saklama önerisi Bu su geçirmeyen ürünü, tamamen kurumadan dolaba kaldırmayın.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm modellerimiz, kullanım esnasında ortaya çıkabilecek koşullar dikkate alınarak temsili kullanıcılar tarafından test edilir. Söz konusu ürünleri ancak gerçek hayat koşullarında test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM