Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
QUECHUA

2 eşya bölmesi.

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/bb658c4083604ee5817df88b4dc88a55.zip/index.html
Referans numarası : 8347890

ARPENAZ + 3 KAMP ÇADIRI

3 kişilik ve eşya bölmeli bir kamp çadırı arayanlar için tasarlandı. Dış tenteli ve 2 eşya bölmeli 3 kişilik bu çadırın kurulumu son derece kolaydır.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Ürün detaylarını keşfedin
Ürün detaylarını keşfedin
Ürün detaylarını keşfedin

TEKNİK BİLGİLER

Kurulum / toplama

Klasik "kubbe" yapı kurulumu: Direkleri odayla birlikte kurun, ardından üzerine dış tenteyi sabitleyin. Toplamak için tam tersini yapın.

Havalandırma

Arkadaki yüksek havalandırma bölgesi ve çadırın tamamını çevreleyerek dış tente ile zemin arasında kalan boşluk: Oda ve dış tente arasında hava akışını sağlar, havayı tazeler ve rutubet oluşumunu önler.

Güneşe karşı koruma

Tentenin dış kumaşı UV ışınlarına karşı UPF 30 faktörlü koruma sağlar. Dikkat: UV ışınları; yalnızca açık bırakılan bir kapı nedeniyle bile içeri sızabilir: Bu sebeple; cildinizi koruyun.

Su geçirmezlik

Tüm Quechua çadırlar laboratuvarda 4 saat boyunca 200L/m²/sa su altında kalarak ve zeminde test edilerek onaylanmıştır. (2000 mm kalınlığında poliüretan kaplama polyester dış tente, 120 g/m² polietilen zemin, ısıl işlemle bantlanan su geçirmez dikişler). Dış tentenin altında yer alan odanın nefes alan polyester malzemesi sayesinde dış tentenin iç yüzeyinde biriken su damlalarının rutubet oluşturması önlenir.

Rüzgara karşı dayanıklılık

Tüm çadırlarımız, her yüzünün dayanıklılığını ölçmek amacıyla, rüzgar tünelinde döner bir levha üzerinde test edilmektedir. Etrafındaki direkler doğru şekilde açılarak düzgün monte edilen bir çadır 40 km/sa hızla esen (5 şiddetinde) rüzgara karşı yerinde kalır.

Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı

Tüm çadırlarımız normal kullanım koşulları kapsamında 2 yıl garantilidir (Sadakat kartınızı ya da fişinizi göstermeniz gerekmektedir). Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda çadırınızı en yakın Decathlon mağazasına getirebilirsiniz. 2 yıl garanti.

Garanti

Tüm çadırlarımız normal kullanım koşulları kapsamında 2 yıl garantilidir (Sadakat kartınızı ya da fişinizi göstermeniz gerekmektedir). Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda çadırınızı en yakın Decathlon mağazasına getirebilirsiniz. Direk tamiri ve ek parça temini Decathlon atölyelerinde yapılır.

Daha Fazlası Daha Azı

BİLEŞENLER / TAVSİYELER

BİLEŞENLER
Kemer
100.00% Cam Elyafı (FG)
Çift çatılı
85.00% Polyester, 15.00% Poliüretan
Zemin halısı
100.00% Polietilen
İç Oda
100.00% Polyester
Taşıma çantası
85.00% Polyester, 15.00% Poliüretan
Bakım önerileri Hafifçe sıkın.
Yıkama önerileri
Yıkamayınız
Yıkamayınız
Beyazlatıcı kullanmayınız
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Ütülemeyiniz
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Kuru temizleme yapmayınız
Saklama önerisi Saklama: Kullandıktan ya da temizledikten sonra, koku ya da küf oluşmasını önlemek için iyice kuruduğundan emin olun.
Uyarılar Uyku tulumu genişliği: kişi başı maks. 60 cm.

ÜSTLENDİKLERİMİZ

Garanti 2 yıl garantili.

YORUMLARINIZ

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM