100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

25°C. Sıcak havalara uygun ve çok az yer kaplar!

ARPENAZ 25° UYKU TULUMU

KAMP YAPARKEN 25°C ve üzeri sıcaklıklarda rahatça uyuyabilmeniz için tasarlandı. 25°C. Sıcak havalara özel. Uyku tulumları ürün gamımızın en az yer kaplayanı, elastik bandı sayesinde katlanabilir. 5 yıl garantili.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8353393
TEKNİK BİLGİLER
Kullanım sıcaklığı:

Tüm uyku tulumlarımızın üzerinde, 11/04/2002 tarihli EN 13537 Avrupa standardına uygun olarak bağımsız bir laboratuvar (AITEX) tarafından test edilen "ideal sıcaklıkları" belirtilir. "İdeal sıcaklık" tulumun içinde rahat pozisyonda olan kullanıcının, vücut ısısını dengede hissettiği sıcaklıktır. Kadın bir kullanıcı ile normal kullanım şartları altında test edilmiştir. UYKU TULUMU SEÇERKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

"Limit" kullanım sıcaklıkları nelerdir?

Limit ideal sıcaklık: Tulumun içinde rahat bir pozisyonda yatan kullanıcının, üşümeden ve terlemeden, vücut ısısının tamamen dengeli olduğunu hissettiği limit sıcaklıktır (Normal kullanım koşulları altında, ortalama bir erkek kullanıcı için belirlendi).

Bununla birlikte, sıcaklıklar hakkında bilinmesi gerekenler:

Uyku tulumu sıcaklık üretmez ancak vücudun ürettiği sıcaklığı muhafaza eder. Yorgun ve vücudunuz soğukken nemli ve soğuk tulumun içine girerseniz tulumun kalitesi ne olursa olsun üşütebilirsiniz! Dolayısıyla, bu sıcaklıklar, kişinin soğuğa karşı dayanıklılığına (kilo, yorgunluk durumu), kullandığı ekipmana (ısı yalıtımlı mat vb.), kıyafetine (çıplak, iç çamaşırı) ve hava şartlarına (nem, rüzgar vb.) göre değişir.

Uyku tulumuna girmeden önce yapmanız gerekenler:

Basit giyinin (Tek bir kat kıyafet yeterli)
El ve ayaklarınızı ısıtın: Bunun için bere, eldiven, çorap, ısıtıcı ya da sıcak su matarası kullanın (kazara açılma durumu olmadığı sürece!). Kaslarınızı gerin (tüketilen enerjinin %70'i ısıya dönüşür) ama soğuk hava oluşturabilecek hareketler yapmaktan kaçının.

Bileşen

İç ve dış kumaş: %100 polyester. Dolgu malzemesi: 60 g/m² yoğunluğunda %100 polyester.

Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.
Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu uyku tulumu kasa fişinin üzerinde yer alan satış tarihinden itibaren 5 yıllık garantiye sahiptir. Garanti kapsamındaki ürün onarılır ya da ikame ürünle değiştirilir. Uyku tulumunuzun garantisi normal aşınma süreci ve düzgün olmayan kullanım şartları sonucunda oluşan yıpranmaların dışında kalan durumları kapsar. Bu 5 yıllık özel garanti, ürünün ve kasa fişinin birlikte ibraz edildiği durumlarda geçerlidir.
Garanti 5 Yıl
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM