QUECHUA

Terliğe dönüştürülebilir.

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/737c9102dcd34d73b4e5c6787511a47e.zip/index.html

ARPENAZ 200 SANDALET

Sıcak havada, düz arazi ve kolay parkurda yapılan, yarım gün süren doğa yürüyüşü için tasarlandı. Düzenli kullanıma uygun. Ayağınızın sağlığı için her şey düşünüldü! Deri üst taban koku oluşumunu önler, 4 ayarlama sistemine sahip deri gövde ayağı kavrar ve topuktaki çıkarılabilir kayışı ile terlik olarak kullanılabilir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8297572
TEKNİK BİLGİLER
Kullanım talimatı 4 ayarlama noktasına sahip sandalet. İlk denemenizde, ayarlamaya arka kısımda (topuk seviyesinde) bulunan kayışı ayarlayarak başlamanız önerilir. Ardından ayağın ön kısmında bulunan 3 ayarlama kayışı ayarlanabilir. Ayarlamaların tümü yapıldıktan sonra, sandaletin arka kısmında bulunan hızlı açıp kapatma tokası sayesinde sandaletlerinizin ayarlama sistemi ile uğraşmak zorunda kalmadan kolayca giyip çıkarabilirsiniz.
Bakım rehberi Ürüne gerekli bakımı yapmaya özen gösterin. Düzenli olarak temizlenen ayakkabılar daha uzun ömürlü olur. Bakım: Naylon bir fırça ile çamurdan arındırın. Nemli bir bez ve yumuşak sabun kullanarak dış yüzeyini temizleyin. Her tür ısı kaynağından uzakta, açık havada kurutun. Makinede yıkamayın.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM