QUECHUA Fins de serie

Sıcak tutan ve su geçirmez parka

Kışlık Montlar - Kadın - ARPENAZ 200 RAIN WARM PARKA QUECHUA
Kışlık Montlar - Kadın

ARPENAZ 200 RAIN WARM OUTDOOR PARKA - KADIN - SİYAH QUECHUA

QUECHUA
Düz arazide doğa yürüyüşü yapan, parka tipi uzun bir mont ile yağmur, rüzgar ve soğuktan korunmak isteyenler için tasarlandı. Sıcak tutan ve su geçirmez parka. Uzun, vücuda oturan kesimi ve özenle yapılan finisaj uygulamaları sayesinde soğuğa karşı maksimum koruma sağlar. Tüm avantajları ile birlikte en uygun fiyatlı parka.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

169.99TL -24  %

129.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: 23/09/2016 -

** *Geçerli olan tarih aralığı: 03/02/2015 -

* au stoklar tükenene kadar !
** 03/02/2015 au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 26/10/2016
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 5.0 TL .
Referans numarası : 8317472
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Su geçirmezlik Su geçirmez kaplama (2000 mm). Su sızdırmaz ana dikişler.
Isı yalıtımı Gövde ve kapüşon elyaf dolgu. Sıcak tutan cep astarı.
Nefes alabilirlik NOVADRY (RET 12) hidrofil kaplama: Terin dışarı atılmasını sağlar.
Farklı kullanım çeşitleri Çıtçıtlarla çıkarılabilen kapüşon.
Ekolojik tasarım %80 oranında geri dönüştürülmüş plastik şişeden elde edilen dolgu malzemesi.
Çevre dostu Kullanım ömrü karşılaştırması: Sıcak tutan su geçirmez kadın montu
ÖZELLİKLERİ
Ağırlık
M bedende 880 g.
Beden
XS - XXL
Renk
Siyah.
TEKNİK BİLGİLER
Beden bilgileri Vücudu saran, feminen kesim. Geniş iç hacmi sayesinde, parkanın içine 2. katman olarak sıcak tutan bir kazak ya da polar bir üst giyilebilir.
Kapüşon Çıtçıtları sayesinde çıkarılabilir. Sıkma ipi ve stoperler aracılığıyla istenen yükseklikte ayarlanabilir. Başın arka kısmında bulunan cırt cırtlı bant sayesinde derinliği ayarlanabilir. Siperlik şeklindeki yapısı ile yüzü korur.
Cepler 2 sıcak tutan fermuarlı el cebi + 2 kapaklı ve çıtçıtlı üst cep + 1 fermuarlı iç cep.
Ayarlanabilen etek ucu Elastik ip ve stoper ile ayarlanır.
Ayarlanabilir manşetler Çıtçıtlarla ayarlanır.
Tavsiye edilen tamamlayıcı ürünler Bakım ürünleri: Su geçirmezlik özelliğini yenileyen sprey veya sıvı bakım ürünü. Kıyafetinizin kullanım ömrü boyunca etkin bir performans göstermesini sağlar ve kumaşın su tutmama özelliğini yeniler. Bu ürünleri her yıkamada minimum oranda kullanmanızı öneririz.
Bileşenin su geçirmezlik özelliği Kumaşın su basıncına dayanıklılığı, yüksekliği mm cinsinden ifade edilen su sütununun, altındaki yüzeye yaptığı basınçla ölçülür (ISO 811 standardını temel alan test). Basınç arttıkça kumaşın su geçirmezlik seviyesi de artar. Dolayısıyla, 2000 mm değerinde su geçirmezliğe sahip bir bileşen, 2000 mm su (yaklaşık 2 saat süren sağanak yağışa denk gelir) tarafından uygulanan basınca dayanıklıdır.
Ürünün su geçirmezlik özelliği NOVADRY® Teknolojisi: Bu ürün, 2 saat süren duş testi boyunca saatte 60 litre / m² suya tabi tutularak onaylandı. Bu test, dağlık arazide maruz kalınan sağanak yağış koşulları oluşturularak gerçekleştirildi. Daha fazla bilgi için novadry.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Bileşenin su tutmazlık özelliği Kumaşın su tutmama özelliği, suyun emilmeden yüzeyde akma kapasitesini ifade eder. Böylece, kumaş suyu içeri sızdırmadan sıcak ve hafif kalır. Kumaş su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan bir işlem ile kazanır. Bu işlem, kıyafetin kullanım ömrü boyunca düzenli olarak yenilenmelidir (her yıkamada uygulamanızı öneririz). Mağazalarımızda bu işlem için gereken ürünleri bulabilirsiniz. Tüm su geçirmez Quechua montlar bu işleme tabi tutulur.
Bileşenin nefes alma özelliği Kumaşın nefes alan özellikte olup olmadığını öğrenmek için buharlaşma direnci (RET) ölçülür (ISO 11092 standardını temel alan test). Direnç azaldıkça, kumaşın aktivite sırasında vücut tarafından üretilen su buharını dışarı atma oranı, dolayısıyla nefes alma özelliği artar. Örneğin: RET < 9 = çok yüksek oranda nefes alan kumaş, 920 = az hefes alan veya hiç almayan kumaş.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır.
En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.
Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLGİ / KONSEPT / TEKNOLOJİ
BİLEŞENLER Dış kumaş: %100 polyester. Astar: %100 polyester. Dolgu: %100 polyester.
Ürün testi Tüm modellerimiz, kullanım esnasında karşı karşıya kalabileceğiniz koşulların aynen oluşturulduğu bir ortamda temsili kullanıcılar tarafından test edilir. QUECHUA ürünlerini tasarlamak ve teknik özelliklerini düzenli olarak geliştirmek için en uygun yolun, ürünleri gerçek kullanım koşullarında test etmek olduğunu düşünüyoruz.
Saklama önerisi Bu su geçirmeyen ürünü dolaba kaldırmadan önce tamamen kuru olduğundan emin olun.
Bakım önerileri Makinede 30°C'de yıkanır. Yumuşatıcı kullanmadan sıvı deterjanla yıkayın. Makineye atmadan önce fermuarları kapatın ve cırt cırtları bağlayın. Her 3 yıkamada bir, uygun bir bakım ürünü kullanarak montun su tutmama özelliğini korumasını sağlayın. Tüm Decathlon mağazalarımızda nefes alan ve su geçirmeyen kumaşların bakımına yönelik özel olarak tasarlanan ürünler bulunur. Bu ürünler sayesinde kıyafetinizin kullanım ömrü boyunca etkin bir performans göstermesini sağlayabilirsiniz.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
129.99TL
129.99TL
2
65.00TL
129.99TL
3
43.33TL
129.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
129.99TL
129.99TL
2
65.00TL
129.99TL
3
43.33TL
129.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
129.99TL
129.99TL
2
65.00TL
129.99TL
3
43.33TL
129.99TL