QUECHUA

Her mevsime uygun şişme yelek.

ARPENAZ 20 SİSME YELEK

DÜZ ARAZİDE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ yaparken soğuktan korunmak isteyenler için tasarlandı. Her mevsime uygun şişme yelek. Fermuarlı iki cebi sayesinde son derece kullanışlıdır.

Renk : SİYAH

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8370772
TEKNİK BİLGİLER
Sentetik elyaf dolgunun avantajları Elyaf dolgu, kuş tüyü dolguya ilginç bir alternatif sunar: - Islandığında bile ısı yalıtım özelliğini korur.
- Az da olsa nefes alırlık sağlar bu nedenle dinamik aktiviteler için önerilir (kuş tüyü esas olarak durağan aktiviteler için uygundur).
- Bakımı kolaydır: Makinede 30°C'de yıkanır ve kurutma makinesinde kurutulabilir.
Yeleğin avantajları Yelek, vücudu sıcak tutmayı sağlar: Göğüs, boyun ve böbrekler gibi vücudun soğuğa karşı hassas olan bölgelerini korur. Kolsuz olması sayesinde sırt çantasında daha az yer kaplar, efor sırasında daha fazla nefes alabilirlik ve mont altına giyildiğinde, hareket halindeyken maksimum rahatlık sağlar. Bu sebeple, kolsuz yeleği özellikle doğa yürüyüşleriniz için tercih edebilirsiniz.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.
Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm yeleklerimiz saatte 5 km/sa hızla yürüyüş yapıldığında oluşabilecek şartlar taklit edilerek termal bir manken üzerinde test edilmiştir. Bu test, 1 - 5 aralığında derecelendirilen ısı yalıtım seviyesi arasından kendinize en uygun seçimi yapmanızı sağlar.
Garanti 2 Yıl
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM