Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
QUECHUA

Uygun fiyata sıcak tutan ve su geçirmeyen ceket!

Referans numarası : 8344592

Arpenaz 100 Rain Warm - Yeşil

Soğuk, rüzgar ve yağmurdan korunmak isteyen doğa yürüyüşçüleri için tasarlanan outdoor ceket. Uygun fiyata sıcak tutan ve su geçirmeyen ceket! Oldukça düşük fiyata sade ve rahat ceket.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Beden bilgileri:

Standart kesim. Geniş iç hacmi sayesinde, ceketin içine kazak ya da polar bir üst giyebilirsiniz.

Kapüşon:

Bitişik kapüşon. Sıkma kordonu ve stoperler aracılığıyla istenen yükseklikte ayarlanabilir. Kapüşonun arkasında bulunan çıt çıt sayesinde derinliği ayarlanabilir.

Cepler:

Sıcak tutan, fermuarlı 2 ön cep + Cırt cırtlı 1 iç cep.

Montun alt kısmı:

Sıkma kordonu ve stoper ile ayarlanır.

Ayarlanabilen bilekler:

Cırt cırtlı bantlar ile ayarlanır.

Tavsiye edilen tamamlayıcı bakım ürünleri:

Bakım Ürünleri: Su geçirmezlik sağlayan sprey veya sıvı ürünleri cekete su geçirmezlik özelliğini tekrar kazandırmak ve kullanım ömrünü uzatmak için kullanabilirsiniz. Bu ürünleri her yıkamada minimum oranda kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Bileşenin su geçirmezlik özelliği:

Ürünlerin su basıncına karşı dayanıklılığı ISO 811 standartlarına uygun olarak yapılan testler aracılığıyla mm cinsinden hesaplanır. Basınç arttıkça ürünün su geçirmezlik özelliği de artar. 2000 mm. üzerinde su geçirmezlik seviyesine sahip bir ürün 2000 mm. su basıncına da dayanıklı demektir (bu da yaklaşık bir saatlik bir sağanak yağışa denk gelir).

Bileşenin nefes alırlık özelliği:

Bileşenin nefes alma özelliği su buharı geçirgenlik katsayısının ölçülmesi ile bulunur. (ISO 11092 standartı) Katsayı ne kadar düşükse ürünün nefes alma oranı o kadar yüksek demektir. Örneğin: Su buharı geçirgenlik katsayısı 9'dan az = aşırı nefes alan bileşen. 9 ile 12 arası = çok nefes alan bileşen. 12 ile 20 arası = nefes alan bileşen. 20'den fazla = çok az nefes alan ya da almayan bileşen.

Su tutmaz bileşen

Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Su almayan kumaş nefes alır, hafif kalır ve sıcak tutar. Kumaş su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan bir işlem ile kazanır. Bu bakım devamlı olarak yenilenmelidir (her yıkamada bir). Mağazalarımızda bu işlem için gereken ürünleri bulabilirsiniz. Tüm Quechua montları su tutmazlık işleminden geçirilmiştir.

Daha Fazlası Daha Azı
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER Dış kumaş: %100 polyester. Astar: %100 polyester. Dolgu malzemesi: %100 polyester.
Bakım önerileri Tersten yıkayın.
Saklama önerisi Ürün tamamen kurumadan dolaba kaldırmayın.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm modellerimiz, kullanım esnasında ortaya çıkabilecek koşullar dikkate alınarak temsili kullanıcılar tarafından test edilir. Söz konusu ürünleri ancak gerçek hayat koşullarında test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM