100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Su geçirmezlik ve kavrama.

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/5d16da27-b3df-4837-b0ec-2c11fe206b88.zip/index.html
Referans numarası : 8298761

ARPENAZ 100 NOVADRY - SU GEÇİRMEYEN ERKEK AYAKKABISI

Her hava koşulunda, yarım gün, kolay arazilerde doğa yürüyüşleri yapanlar için tasarlandı. Hobi amaçlı kullanıma uygundur. UYARI: Ürünümüz küçük yapıdadır. 1 beden büyüğünü almanızı öneririz. 4 mm derinliğindeki tırtıkları sayesinde yer tutuşu sağlar ve ayağınızı en iyi şekilde kavrar. Tüm hava koşullarında yapacağınız küçük gezintilerinize uygun.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Ürün detaylarını keşfedin
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik özelliğinin korunması

Su geçirmez ayakkabıların birçoğunda problem, ayakkabının bilek kısmından su almasıyla başlar. Ayakları daha uzun süre kuru tutmak ve bilek kısmını sadece sudan değil, ayağın içine girebilecek kum ve taştan da korumak için su geçirmez bir tozluk kullanmanız önerilir.
Yılda birkaç defa ayakkabınıza su geçirmezlik işlemini uygulayarak, bu özelliğini korumasını sağlar ve lekelerden kurtulursunuz.

Su geçirmezlik testi

Su geçirmezlik testleri Laboratuvar ve kullanım testlerine tabi tutulan bot ve ayakkabılar, NOVADRY® özelliği sayesinde su geçirmez ve nefes alır. Öncelikle ayakkabılara basınçlı su uygulanarak yüzeylerinde baloncuk oluşup oluşmadığı test edilir. Ardından, mekanik bir ayağa giydirilerek yürüyüş simülasyonu uygulanan ayakkabı yarısına kadar suya batırılır ve içinin tamamen kuru kaldığı onaylanır.

Su geçirmezlik seviyesi

Su geçirmezlik testleri sırasında 3 seviye test edilir: 2000 bükülme (yaklaşık 2 saat yürüyüş), 4000 bükülme (yaklaşık 4 saat yürüyüş) ve 8000 bükülme (yaklaşık 8 saat yürüyüş). Bu kullanım testinden sonra, ürün kurur kurumaz eski su geçirmezlik seviyesine kavuşur. Arpenaz 100 Novadry ayakkabı 2000 bükülmeye kadar su geçirmezdir.

Su geçirmezlik ve Nefes alabilirlik

Su geçirmez membran kaplamaya sahip ayakkabı, modeli veya markası ne olursa olsun kaplamasız ayakkabıya oranla daha az nefes alır. Ayakkabının nefes alma özelliği sizin için önemli bir kriter ise, bu durumu göz önünde bulundurmalısınız.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM