QUECHUA sugecirmez

Uygun fiyatlı su geçirmez ürün.

Kadın Doğa Yürüyüşü Botları Doğa Yürüyüşü - ARPENAZ 100 MID NOVADRY - SU GEÇİRMEYEN KADIN BOTU QUECHUA - Outdoor Ayakkabılar
Kadın Doğa Yürüyüşü Botları

Quechua Arpenaz 100 Su Geçirmez Ayakkabı-Kadın QUECHUA

QUECHUA
Hobi amaçlı kullanıma uygundur. Kolay parkurlarda yarım günlük doğa yürüyüşleri için idealdir. Uygun fiyatlı su geçirmez ürün. Dayanıklılık ve yer tutuş sağlayan kauçuk taban.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

129.99TL -  %

129.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Tahmini teslim tarihi: 31/07/2017
.
Referans numarası : 8224436
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Kaymazlık 4 mm kramponlu kauçuk taban.
Darbe emici Rahat bir yürüyüş için EVA bileşenli CS darbe emici sistem.
Su geçirmezlik Su geçirmeyen ve nefes alan membran kaplaması ayakları kuru tutar. 2 saat test
Destek Orta boy gövdesi ve bağcık kancasıyla iyi bir kavrama sağlar.
Hafiflik 39 numarada 336 g.
ÖZELLİKLERİ
Numara
36 - 42.
Ağırlık
39 numarada 405 gr.
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik testi Laboratuvar ve kullanım testlerine tabi tutulan botlar, NOVADRY® özelliği sayesinde ideal bir su geçirmezlik ve nefes alırlık sağlar. Öncelikle, basınçlı suya batırılan ayakkabıların yüzeyinde baloncuk oluşup oluşmadığı test edilir. Ardından, ayakkabılar mekanik bir ayağa giydirilerek yarısına kadar suya girmiş şekilde yürüyüş simülasyonuna tabi tutulur ve içlerinin tamamen kuru kaldığı doğrulanır.
3 su geçirmezlik seviyesi Su geçirmezlik testleri sırasında 3 seviye test edilir: 2000 bükülme (yaklaşık 2 saat yürüyüş), 4000 bükülme (yaklaşık 4 saat yürüyüş) ve 8000 bükülme (yaklaşık 8 saat yürüyüş). Bu testler aracılığıyla, ayakkabının kurur kurumaz, başlangıçtaki su geçirmezlik seviyesine kavuştuğu onaylanır.
Botun su geçirmezlik seviyesi
Arpenaz 100 Ndy bot, 2000 bükülmeye kadar su geçirmezdir.
Arazi testleri Tüm ayakkabılarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılar tarafından kullanım sırasında karşılaşabileceğiniz benzer koşullar altında test edilmektedir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle Quechua ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Laboratuvar testleri Aşağıdaki unsurların denetlenip onaylanması amacıyla laboratuvar testleri gerçekleştirilmektedir: bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirilme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı ve hızlandırılmış eskitme.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER Kauçuk dış taban. Polyester ve kumaş gövde.
Bakım önerileri Sabunlu su ve fırça kullanılarak temizlenir. Ne pas laver en machine. Laisser sécher à l'air libre. Ne pas sécher au sèche-linge. Ne pas faire sécher près d'une source de chaleur. Ré-imperméabiliser régulièrement avec des produits spécifiques en spray pour le synthétique.
Saklama önerisi Havadar, ışık ve nemden uzak bir yerde muhafaza ediniz.
Uyarılar Düzenli doğa yürüyüşleri için uygun değildir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm ürünlerimiz, hedef kitlelerinden seçilen temsili kullanıcılarımız tarafından günlük kullanımına benzer koşullar altında kullanılarak test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün test sorumlusu bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM