QUECHUA

En uygun fiyatlı su geçirmez bot.

Erkek Doğa Yürüyüşü Botları - ARPENAZ 100 MID NOVADRY BOT  QUECHUA
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/1e7437d4cc80484dbaa0527481320bbf.zip/index.html
Erkek Doğa Yürüyüşü Botları

ARPENAZ 100 MID OUTDOOR SU GEÇİRMEZ BOT - ERKEK QUECHUA

QUECHUA
Kolay zeminlerde ve her türlü hava koşulunda yarım günlük doğa yürüyüşleri yapanlar için tasarlandı. Hobi amaçlı kullanıma uygun En uygun fiyatlı su geçirmez bot. Ayakkabının ömrünü uzatan ve yer tutuş sağlayan kauçuk taban. Orta boydaki gövdesi sayesinde engebeli arazilerde doğa yürüyüşü yapabilirsiniz.
UYARI:
ÜRÜNÜN KALIBI DARDIR.BİR BEDEN BÜYÜĞÜNÜ ALMANIZI ÖNERİRİZ
Decathlon
129.99TL - %

129.99TL*
Dont écoparticipation: /

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
129.99TL  %
129.99TL*
Dont écoparticipation: /

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8343087
ÜRÜN AVANTAJLARI
Kaymazlık 4 mm kramponlu kauçuk taban.
Darbe emici Topukta bulunan EVA ped, rahatça yürümenizi sağlar
Su geçirmezlik Su geçirmeyen ve nefes alan membran kaplaması ayakları kuru tutar. 2 saat test
Destek Orta boy gövdesi ve bağcık kancasıyla iyi bir kavrama sağlar.
Hafiflik 42 numarada 443 g.
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik testi Laboratuvar ve kullanım testlerine tabi tutulan botlar, ideal su geçirmezlik ve nefes alabilirlik sunar. Öncelikle, basınçlı suya batırılan botların yüzeyinde baloncuk oluşup oluşmadığı test edilir. Ardından, botlar mekanik bir ayağa giydirilerek yarısına kadar suya girmiş şekilde yürüyüş simülasyonuna tabi tutulur ve içlerinin tamamen kuru kaldığı doğrulanır.
3 su geçirmezlik seviyesi Su geçirmezlik testleri sırasında 3 seviye test edilmektedir: 2000 bükülme (yaklaşık 2 saat yürüyüş), 4000 bükülme (yaklaşık 4 saat yürüyüş) ve 8000 bükülme (yaklaşık 8 saat yürüyüş). Bu testler aracılığıyla, ayakkabının kurur kurumaz, başlangıçtaki su geçirmezlik seviyesine kavuştuğu onaylanır.
Botun su geçirmezlik seviyesi Arpenaz 100 Bot 2000 bükülmeye kadar su geçirmezdir.
Arazi testleri Tüm ayakkabılarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılar tarafından kullanım sırasında karşılaşabileceğiniz benzer koşullar altında test edilmektedir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle Quechua ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Laboratuvar testleri Aşağıdaki unsurların denetlenip onaylanması amacıyla laboratuvar testleri gerçekleştirilmektedir: bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı ve hızlandırılmış eskitme.
Hangi numarayı seçmeliyim? Doğa yürüyüşlerinizde, standart ayakkabı numaranızın bir numara büyüğünü alarak inişlerde maksimum rahatlık sağlayabilir ve ayak parmaklarınızın ayakkabının burun kısmına vurmasını engelleyebilirsiniz. Öneri: Tırnaklarınız kısa olsun ve inmeye başlamadan önce bağcıkların, ayağınızın ayakkabının önüne doğru kaymasını önlediğinden emin olun.
Satış tavsiyesi Ayakkabıları uygun doğa yürüyüşü çoraplarıyla, ayakta durarak deneyin. Gerekli görürseniz farklı model ve numaraları da deneyin. İki bölgenin rahatlığı çok önemlidir: Topuğun oturması ve ayağın öne kaymaması. Deneme sırasında ayağınızı sıkmadığından emin olun. Mağazada yürümekten çekinmeyin. Ayağınızın alışması için ayakkabılarınızı doğa yürüyüşleri sırasında düzenli olarak kullanın.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Bot (dış)
60.00% Poliüretan, 40.00% Geri dönüşümlü poliester
Bot
100.00% Kauçuk
Astar ve çorap
80.00% Polyester, 20.00% Poliüretan
Bakım önerileri Elde yıkayın. To clean with a wet cloth.
Yıkama önerileri
Elde yıkayınız
Saklama önerisi Havadar, ışık alan ve nemden uzak bir yerde saklayın.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm botlarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılarımız tarafından, kullanım sırasında karşılaşılabilecek durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürün test sorumlusu ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI