QUECHUA

Çok güvenilir ve kolay Push Pin ayar sistemi

ARPENAZ 100 BATON

Yeni başlayanlar veya hobi amaçlı doğa yürüyüşü yapanlar için ayarlanması ve kullanımı kolay, hafif baton. Arpenaz 100 doğa yürüyüşü batonunun ayar sistemi kolay ve pratiktir: Push pin veya basmalı buton. Sapın üstünde yer alan topuz sayesinde batonu elinizle rahatça kavrayabilirsiniz.

Renk : KIRMIZI

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8355381
TEKNİK BİLGİLER
Batonlarımı nasıl ayarlayacağım? Baton, vücuda paralel olan kolun ön kısmı dik açı oluşturacak şekilde tutulmalıdır. Ayarlamak için: Ortadaki parçayı gevşetin, alt parça halkasının altından istenen baton boyunu belirleyin (cm olarak) ve sağlam bir şekilde ancak çok fazla bastırmadan tekrar sıkın. Alt parça için de aynı işlemi yapın. "STOP LINE" İŞARETİNİ ASLA GEÇMEYİN, aksi takdirde baton kullanım sırasında kırılabilir.
Kullanım önerileri Yürüyüşe çıkmadan önce: Batonlarınızın iyice sıkıştırıldığından emin olun. İniş sırasında ya da zorlayıcı dağ koşullarında batonunuzu daha uzun olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Tırmanış sırasında bilek kayışından destek alın, inişte ise bilek kayışını çıkarmanız, düşmeniz durumunda batonun size engel olmamasını sağlayacaktır.
Aksesuarlar Yaz rondelası (küçük çap) ile birlikte satılır. Gevşetilemez
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Şimşek çaktığı zamanlarda batonlarınızı sırt çantanıza asmayın
Ürün testi Kullanıcının batonun üzerine sertçe bastırması durumunda sorun çıkmayacağını garanti etmek için, açık baton üzerinde esneme ve baskı testleri uygulanarak batonun etkinliği ile dayanıklılığı ölçülür. Ayrıca, sıkıştırma sistemlerinin sağlamlığını ve etkinliğini onaylamak için gevşetme, sıkma ve direnç testleri ile kullanım sırasında yaşanabilecek sıkışma durumuna karşı uç ve sap kısmı üzerinde gevşetme testleri yapılır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM