100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Hafiftir ve az yer kaplar. Kolayca katlanır: 48 G

Referans numarası : 8348926

ARPENAZ 10 KATLANABİLİR SIRT ÇANTASI-10L

Sığınak veya bivak etrafında kısa bir doğa yürüyüşü yapmak için ek bir çanta arayan yürüyüşçülere yönelik tasarlandı. Kısa süreli doğa yürüyüşleri için uygun, çok hafif ve çok az yer kaplayan yedek sırt çantası, kendi üzerine katlanarak küçük bir top haline getirilir ve sırt çantası cebinde taşınabilir.

Renk : Günışığı rengi / KOYU SARI

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Ürün detaylarını keşfedin
TEKNİK BİLGİLER
Çantanın hacmi nasıl ölçülür?

Bütün sırt çantalarının hacmi standart bir yöntem ile ölçülür:Çantanın ana bölmesini ve tüm ceplerini küçük toplarla doldururuz. Daha sonra bu toplar, eş değer hacmi litre bazında gösteren ölçekli bir kaba boşaltılır.

Sırt çantası için teknik testler

Kullanılan materyaller onaylanmadan önce laboratuvar testleri uygulanır: Kumaş, klips, kayış, sünger, fermuar testleri gibi... Örneğin kumaş için: Sürtünme, yırtılma ve yıkamaya karşı dayanıklılık, UV ışınlarına karşı renk koruma, su geçirmezlik testleri uyguluyoruz. Ardından, sağlamlığını kontrol etmek için son ürünü hızlandırılmış yıpranma testine tabi tutuyoruz: Çakılla doldurulan çanta, hızlı yürüyen bir kişinin hareketlerini canlandıran bir mankenin üzerinde defalarca test edilir.

Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.
Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

Ürünlerimizi nasıl üretiyoruz
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM