QUECHUA

Rahatlık sağlayan orta boydaki deri gövde.

Erkek Doğa Yürüyüşü Kışlık Ayakkabıları - ARP500 MID W H Ayakkabı- Mavi QUECHUA
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/df7faa3d523c4addb5405496dd39f9ff.zip/index.html
Erkek Doğa Yürüyüşü Kışlık Ayakkabıları

Arpenaz 500 Mid Warm Outdoor Ayakkabı - erkek, mavi QUECHUA

QUECHUA
Soğuk havalarda doğa yürüyüşü yapanlar için tasarlanan outdoor ayakkabı. Kısa süreli yürüyüşler için uygundur. Deri ayakkabı. SNOWCONTACT tabanı sayesinde Arpenaz 500 Mid ayakkabı, karlı zeminlerde güvenle yürüyüş yapmanıza olanak sağlar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8344345
TEKNİK BİLGİLER
SNOWCONTACT Teknolojisi. Zemin türü ne olursa olsun, kış şartlarında yapılan yürüyüşlerde, daha iyi yer tutuşu sağlayan oyuklu ve özel bileşenden üretilen SNOWCONTACT tabanı sayesinde maksimum yer tutuşu ve kaymazlık sağlar. Aynı zamanda SNOWCONTACT tabanlı ayakkabılar, klasik tabanlara oranla kar üzerinde çok daha etkilidir.
Arazi testleri Tüm botlarımız, hedef kitlelerinden seçilen temsili kullanıcılar tarafından kullanım sırasında karşılaşılabileceğiniz durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün test sorumlusu bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Laboratuvar testleri Aşağıdaki unsurların denetlenip onaylanması amacıyla laboratuar testleri gerçekleştirilmektedir: Bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirilme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı ve hızlandırılmış eskitme.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm botlarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılarımız tarafından, kullanım sırasında karşılaşılabilecek durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün test sorumlusu bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM