QUECHUA

Uzun gövde: sıcaklık ve koruma sağlar.

Kadın Doğa Yürüyüşü Botları Doğa Yürüyüşü - ARP 500 WARM NDY ÇİZME -BEJ  QUECHUA - Outdoor Ayakkabılar
Kadın Doğa Yürüyüşü Botları

ARPENAZ 500 WARM SU GEÇİRMEZ OUTDOOR BOT - KADIN - BEJ QUECHUA

QUECHUA
Soğuk havalarda ve karlı zeminlerde hobi amaçlı doğa yürüyüşü yapanlar için tasarlandı. Yarım günlük yürüyüşler için uygundur. Arpenaz 500 Warm botlar, su geçirmeyen ve nefes alan yapısı sayesinde kataloğumuzda en sıcak tutan botlar arasında yer alır. Basit ve etkili bağcık sistemi sayesinde mükemmel kavrama ve koruma sağlar

Renk : BEJ

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

164.99TL -  %

164.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: 07/01/2015 -

* au stoklar tükenene kadar !
** 07/01/2015 au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 27/04/2017
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.5 TL .
Referans numarası : 8294451
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Isı yalıtımı Hareketsiz halde limit sıcaklık -5°C / hareket halinde limit sıcaklık -15 °C
Su geçirmezlik Su geçirmeyen ve nefes alan membran kaplaması sayesinde ayakları kuru tutar.
Yer tutuş 4 mm tırtıklardan oluşan kauçuk tabanı karlı zeminde yer tutuşu sağlar.
Destek Basit ve etkili bağcık sistemi sayesinde mükemmel kavrama sağlar.
Darbe emici özellik Kauçuk taban uzun süreli konfor sunar.
ÖZELLİKLERİ
Numaralar
36 - 42.
Ağırlık
39 numarada 840 g.
Renk
bej.
Diğer renkler
Mavi, Lacivert, Haki.
TEKNİK BİLGİLER
3 su geçirmezlik seviyesi Su geçirmezlik testleri sırasında 3 seviye test edilmektedir: 2000 bükülme (yaklaşık 2 saat yürüyüş), 4000 bükülme (yaklaşık 4 saat yürüyüş) ve 8000 bükülme (yaklaşık 8 saat yürüyüş). Bu test veya kullanım sonrasında ürünün kurumasını takiben, başlangıçtaki su geçirmezlik seviyesini koruduğu gözlemlenmiştir.
Botlarımızın ısı yalıtımının ölçümü. Önceden, botlarımızın, ayaklarınızı kaç dereceye karşı koruyabileceğini görmek pek kolay değildi. Artık bu mümkün: Quechua botlarının ısı limiti belirlenmiştir. Bir grup müşteri tarafından arazide ve laboratuvarlarda yapılan testler aracılığıyla, ürettiğimiz botların hareket halinde veya dinlenirken soğuğa karşı sağladığı korumayı ve kullanım derecelerini ölçüyoruz. Kadın ve erkek fizyolojilerinin farklı dayanıklılık limitlerini göz önünde bulunduruyoruz.
Su geçirmezlik testleri. Laboratuvar ve kullanım testlerine tabi tutulan botlar, mükemmel su geçirmezlik ve nefes alabilirlik sunar. Öncelikle, basınçlı suya batırılan botların yüzeyinde baloncuk oluşup oluşmadığı test edilir. Ardından, botlar mekanik bir ayağa giydirilerek yarısına kadar suya girmiş şekilde yürüyüş simülasyonu uygulanır ve içlerinin tamamen kuru kaldığı doğrulanır.
Botun su geçirmezlik seviyesi. Arpenaz 500 Warm Kadın botu 4000 bükülmeye kadar su geçirmezdir.
Saha testleri Tüm botlarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılar tarafından kullanım sırasında karşılaşabileceğiniz benzer koşullar altında test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Botlarımızın ısı yalıtımının ölçümü Önceden, botlarınızın, ayaklarınızı kaç dereceye karşı koruyabileceğini görmek pek kolay değildi. Artık bu mümkün: Quechua botlarının ısı limiti belirlenmiştir. Bir grup müşteri tarafından arazide ve laboratuvarlarda yapılan testler aracılığıyla, ürettiğimiz ayakkabıların hareket halinde veya dinlenirken soğuğa karşı sağladığı korumayı ve kullanım derecelerini ölçüyoruz. Kadın ve erkek fizyolojilerinin farklı dayanıklılık limitlerini göz önünde bulunduruyoruz.
Laboratuvar testleri Aşağıdaki unsurların denetlenip onaylanması amacıyla laboratuvar testleri gerçekleştirilmektedir: bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirilme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı ve hızlandırılmış eskime.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER Su geçirmeyen sentetik kaplamadan üretilen polyester gövde; su geçirmeyen ve nefes alan membran kaplamadan üretilen sentetik iç kısım; kauçuk taban.
Bakım önerileri Duru su ile fırçalamadan temizleyin. Herhangi bir ısı kaynağının yakınında kurutmayın. Ürünün su geçirmezlik özelliğini korumak için uygun ürünlerle, düzenli bir şekilde bakımını yapın.
Saklama önerisi Işık ve nemden uzak, hava alan bir yerde saklayın.
Uyarılar Hedikli ya da buzulda yürüyüş yapmaya uygun değildir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm ayakkabılarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılar tarafından, kullanım sırasında karşılaşılabilecek durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürün test sorumlusu ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM