Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
OMER

Düşük ağırlıklı, geniş görüş alanlı maske.

Referans numarası : 8362859

APNEA TEK CAMLI MASKE

Sualtı avcılığı ve serbest dalış yapanlar için tasarlandı. Tek lombozlu ve azaltılmış iç hacimli, geniş görüş alanına sahip maske. Serbest dalış ve sualtı avcılığı için ideal maske!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Gövde

Maskenin yüzle temas eden bölgesi yumuşaktır.

Silikon

Silikon çok yumuşak bir bileşendir. Silikon gövde yüze yumuşak bir şekilde tam oturur ve su sızdırmazlık sağlar. Hipoalerjenik bir bileşendir.

Mikrometrik tokalar

Tırtıklı gözlük kayışınızın iki yanında da bulunan mikrometrik tokalar eldiven takıyor olsanız bile maskenizi kolay ve etkili bir biçimde ayarlamanızı sağlar.

İç hacim

Maskenin yüz ve cam bölümleri arasında biriken hava, iç hacmi belirtir.
Serbest dalış ve sualtı avcılığı yapanlar için, maskenin iç hacminin düşük olması dengelemeyi kolaylaştırması açısından büyük öneme sahiptir.

Dengeleme

Dalış sırasında maske yüzünüze oturur, yumuşak gövdede oluşan basınç ve azalan iç hacmi sayesinde yüzünüzü kaplar. Gözlerinizin acımasına neden olacak bu olaydan kaçınmak için maskenin iç basıncını ve su nedeniyle oluşan dış basıncı dengelemek çok önemlidir. Bunu yapmak için burnunuzdan hafifçe nefes vermeniz yeterlidir. Dengenin en iyi seviyede olmasını sağlayan hava, bu sporlar için büyük önem taşır.

Maskenin ağırlığı

180 g

Daha Fazlası Daha Azı
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM