Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
TRIBORD

Çocuğun başını ve ensesini güneşten korur

Referans numarası : 8330832

anti-UV bebek şapkası pembe

Plajda bebeğin kafasını güneşten korumak için tasarlanmıştır.6/12 ay - 3/4 yaş beden. Tribord PROFILTER UPF 50 + bileşeni sayesinde UV ışınlarını engeller.Koruma sağlar.

Renk : PEMBE

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Anti UV bileşen - PROFILTER:

UV Tribord üst %98 oranında UVB, %95 oranında UVA ışınlarından korur. Suda ve kıyıda kullanılabilir.Su içinde ve dışında kullanılabilir.

Güneşe karşı koruma

Kasketteki kapama sistemi sayesinde güneşten maksimum koruma sağlar.

Çocuklarınızı koruyun!

Bebeklerin ciltleri çok hassastır, bu üründeki koruma sistemi 3 yaşından büyükler için tasarlanmıştır.Güneş ışınlarının çocuklara zararı yetişkinlere olan zararından 2-3 kat daha fazladır.

PROFILTER ETİKETİ:

Buraya tıklayınız Tüm kullanım kılavuzunu buradan indirebilirsiniz.

Video:

UPF 50 + ne anlama gelmektedir?

UPF dünya çapında standartlaştırılmış ve ölçü haline getirilmiş güneş korumasıdır. Bu kumaşın koruma seviyesi hatta geçirdiği UV ışını miktarıdır. Standartlara uymak için ışınların minimum % 95 'ini engellemelidir.
. UPF 40 tekstilin % 95 oranında UVB ışınlarını, % 97 oranında UVA ışınlarının filtrelediğini gösterir.
. UPF 50+ tekstilin % 95 oranında UVB ışınlarını, % 98 oranında UVA ışınlarının filtrelediğini belirtir. Bu en etkili koruma yöntemidir.

Daha Fazlası Daha Azı
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER 100% poliamid ;
Bakım önerileri Her kullanımdan sonra duru su ile temizleyiniz. Güneşte kurumaya bırakmayınız.
TAVSİYE KILAVUZU Ürün hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız Kullanım Kılavuzu
Yasal Bilgiler Sadece kapalı bölgeler korunmaktadır.Koruma seviyesi zamanla aşağıya düşebilir. Güneşliğin altında kalmayan bölgeler güneş kremi ile korunmalıdır. Güneş kremi sürseniz bile saat 11 ile 16 arası uzun süze güneşe maruz kalmamaya çalışınız.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Güneşe karşı koruyan bileşenler laboratuvarda test edilmiştir.Standartlara uygunluk: EN 13758. Ürünler test edilmiştir. Ürünler laboratuvarda test edilmiştir. Ürünler gerçek kullanım şartlarında test edilmiştir.
Ürün testi Hendaye'deki (Fransa) ekiplerimiz tarafından tasarlanmış ve test edilmiştir. Tribord tasarım merkezi Hendaye Bidassoa'da bulunmaktadır. Bu sayede hem müşterilerimizle hem de deniz ile yakın olarak ürünlerimizi tasarlıyoruz.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM