100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
NABAIJI

Kalçaları kavrayan havuz bisikleti bikini altı

ANNA AQUAGYM HAVUZ TAYTI

Havuz bisikleti kullananlar için tasarlandı. Bu uzun şort kesimli alt, havuz bisikleti antrenmanında rahatça hareket etmeniz için tasarlandı. Antrenman sırasında kalça bölgesindeki kaslarınızı kavrar ve bedeninizi mükemmel şekilde sarar

Renk : SİYAH

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8372051
TEKNİK BİLGİLER
Yaptığınız antrenman: havuz bisikleti

Havuz bisikleti, kondisyon bisikletinin su sporları türüdür. Bu yoğun spor antrenmanının, kas güçlendirmesi ve kardiyovasküler çalışma yapmak gibi birçok faydası bulunur. Nabaiji havuz bisikleti ürünlerinde göğsünüzü iyi bir şekilde kavrayan mayolar üretmektedir. Bileşenleri klora dayanıklıdır ve su içinde yaptığınız antrenmanlarınızı istediğiniz her an yapabilmenize olanak tanır.

Bileşen

Ana bileşen: %100 polyester. Mühendislerimiz, polyester bazlı bir malzeme geliştirerek elastan fiberleri, rahat etmeniz için gereken esnekliği sunan ve özellikle klora karşı dayanıklı olan PBT fiberle değiştirdi. PBT fiberin diğer bir avantajı da hızlı kurumasıdır. Kullanım ömrü boyunca, dayanıklılığını yalnızca %3 - 4 oranında kaybeder. Diğer avantajı: UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Renkleri, canlı renkler de dahil olmak üzere, kalıcılığını korur

Kullanım kısıtlamaları

Su kaydırağında kullanılması önerilmez.

AQUARESIST Teknolojisi

AQUARESIST teknolojisine sahip ürünler, kullanım ömrü boyunca klora karşı dayanıklı olduğunu garanti eder. Esnekliklerini ve UV ışınlarına karşı dayanıklılık özelliklerini korurlar. Bu nedenle, bu ürünler havuzda düzenli veya yoğun bir kullanım için uygundur.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi AQUARESIST teknolojili ürünler, tekrarlayan basınç altında, klorlu su ile dolu bir havuzda 240 saat boyunca test edilmiştir. Test boyunca ürünün esnekliğini kaybetmediği gözlemlenmiştir. Klasik mayoların aksine bu ürün, özelliklerini korumuştur.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM