100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
B'TWIN

dayanıklılık için tasarlanmış rahat bisiklet

ALUR 700 YOL BİSİKLETİ

İleri seviye antrenmanlar için tasarlanmıştır. UCI - müsabakalarda kullanıma uygundur.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8290145
TEKNİK BİLGİLER
Kadro

Yeni tasarım BTWIN ALUR kadro, Evo Vario konseptiyle tasarlanmıştır. Dinamizm ve rahatlık sağlar. Ağırlık : M boyda 1400 g.

Maşa / Süspansiyon

Yeni tasarım BTWIN ALUR Evo Vario maşa, karbon ve alüminyum bileşenden üretilmiştir. Bozuk yollarda titreşimi emen tasarım. Aerodinamik tasarım. Ağırlık : L boyda 550 g.

Vites sistemi

Shimano 105 compact , çok işlevli ve dayanıklıdır. Tüm sürüşler için uygundur. 10 vitesli.

Fren

Shimano 105 Direct Mount fren : Çift eksenli teknolojisi ile hassas ve güçlüdür. DPB teknolojisi sayesinde mükemmel bir şekilde dengelidir. Dökme alüminyumdur ve üzerinde sık temizlemeye dayanıklı toz boya vardır.

Aynakol / Kaset

BTWIN laboratuvarında geliştirilen Press fit 86 göbek, aynakol montajını önemli ölçüde kolaylaştıran bir parçadır. 50 dişli daha dinamik aynakol yaprağı ve 34 dişli daha küçük aynakol yaprağı sayesinde eğilimli yollarda kullanıma uygundur. 770 g. aynakol ve krank kolu bu tip bisikletler için rekor sayılabilecek bir hafifliktir. SHIMANO KASET 10 V 12/2812/13/14/15/17/19/21/23/25/28

Gidon/Gidon boğazı

Btwin compact gidon bisikletin boyuna göre tasarlanmıştır. Alüminyum 6061 T6 bileşeni ve kompakt modeli sayesinde kullanıcı elini gidonun alt kısmında hiçbir rahatsızlık duymadan tutabilir. Gidon ağırlığı, 420mm'de 320 gr, 110 11/8 11/4 mm'de 140 gr'dır.

Tekerlekler

Lastikler, BTWIN atölyelerinde üretilmiştir, tüm zeminler için uygundur.

Lastikler

Hutchinson Equinox lastikler , hızlı ritimde yapılan antrenmanlar için mükemmel bir seçimdir. 290 gram ağırlığındadır. 66 TPI karkas üzerine çelik damak teli; çift bileşenli kauçuk, kenarlarda daha sert rulman bandı donatılmıştır.

Sele / Sele borusu

BTWIN Comp sele ağırlığı 300 gramdır. 280 g. ağırlığında alüminyum sele borusu ve sele.

Pedal

Rahat çevirmeyi sağlayan geniş pedallar, bakım gerektirmeyen kartuş rulman. Kolay ayarlanabilir form. Pedal ayarı kullanıcıyla göre değişmektedir. Deneyimli kullanıcılar için sert, başlangıç seviyesindeki sürücüler için yumuşak ayarlanabilir. Kilo : Kal ile birlikte , Bir çifti 230 g.

Garanti

M bedende 8,9 kg (pedalsız).

ÜSTLENDİKLERİMİZ
BTWIN U19 RACING TEAM.
Ürün testi Bu kadro BTWIN 19 RACING ekibi tarafından kullanılmaktadır. Tekerlekler ise, antremanlar esnasında kullanılmaktadır.
Garanti Ömür boyu garantili kadro, 2 yıl garantili maşa
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM