100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Kolay ve hızlı kurulum, "oturma alanı".

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/c1e315a932944ed1a47297d5b6509948.zip/index.html
Referans numarası : 8330634

AIR SECONDS AİLE KAMP ÇADIRI

4 kişilik, kolayca kurulan ve toplanabilen, oturma bölümü de bulunan bir çadır arayışında olan kampçılar için tasarlandı. 4 kişilik çadırın kurulması kolay ve hızlıdır. 1 odası ve oturma alanı bulunan bu çadır aile ile birlikte yapılan kamp aktiviteleri için idealdir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Garanti

Tüm çadırlarımız normal kullanım koşulları kapsamında 2 yıl garantilidir (Sadakat kartınızı ya da fişinizi göstermeniz gerekmektedir). Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda çadırınızı en yakın Decathlon mağazasına getirebilirsiniz.

Kurulum / toplanma

Tamamı 1 dakikada şişirilebilen yapı (ön montajı yapılmış oda ve dış tente). 2 şişirme noktası.

Havalandırma

Oturma alanı üzerindeki çift katlı dış tente havalandırmayı sağlar ve rutubeti engeller. Odanın arkasında havalandırma alanı mevcuttur.

Boyutlar ve ağırlık, katlı boyutlar

Boyutları 240 cm x 205 cm ve maksimum yüksekliği 125 cm olan 1 büyük oda.
4 kişinin bir masa etrafında oturmasına olanak tanıyan ve yüksekliği 145 cm olan 4 m² oturma alanı.
Taşıma çantası: 58 cm X 38 cm X 18 cm
Ağırlık: 8,8 kg

Güneşe karşı koruma

Dış tentenin kumaşı UV ışınlarına karşı UPF 30 faktörlü koruma sağlar. Dikkat: UV ışınları; yalnızca açık bırakılan bir kapı nedeniyle bile içeri sızabilir:

Oturma alanı

Kapı seviyesinde zemin brandası ile 4 m² "oturma" alanı. 2 plastik pencere. Odanın dış yüzeyinde yer alan cepler.

Direkler, kazıklar

Şişirilebilir direkler: 3 katmanlı şişirilebilir direkli yapı: 1 TPU bileşenli "hava odası",1 adet fermuarlı polietilen taşıma çantası ve direğin dış tentenin içinde kalmasını sağlayan 1 kılıf. Kazıklar: Esnemeye karşı maksimum dayanıklılık (6 mm çapında çelik).

Su geçirmezlik

Tüm Quechua çadırlar laboratuvar ortamında ÇADIRIN TAMAMI 200 litre/sa/m² su altında 4 saat boyunca tutularak ve sahada test edilerek onaylanmıştır. (2000 mm kalınlığında poliüretan kaplama polyester dış tente, 120 g/m² polietilen zemin, ısıl işlemle bantlanan su geçirmez dikişler). Dış tentenin altında yer alan odanın nefes alan polyester malzemesi sayesinde dış tentenin iç yüzeyinde biriken su damlalarının rutubet oluşturması önlenir.

Rüzgara karşı dayanıklılık

Tüm çadırlarımız, her yüzünün dayanıklılığını ölçmek amacıyla, rüzgar tünelinde döner bir levha üzerinde test edilmektedir. Etrafındaki direkler doğru şekilde açılarak düzgün monte edilen bir çadır 50 km/sa hızla esen (şiddetinde) rüzgara karşı yerinde kalır.

Depolama alanı

Oturma alanı ve odalarda cepler.

Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.
Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi QUECHUA çadırların su geçirmezliği, çadırın tamamı 200 litre/sa/m² su altında 4 saat boyunca tutularak test edilir ve onaylanır. Su sütunu testi (= mm schmerbers), yalnızca kumaşın su geçirmezliğini ölçmeyi sağlar. Uyguladığımız test ise dikiş, kapak, fermuar vb. tüm materyalin su geçirmezliğini garanti eder. Rüzgara karşı dayanıklılık: Tüm çadırlarımız, her yüzünün dayanıklılığını ölçmek amacıyla, rüzgar tünelinde döner bir levha üzerinde test edilmektedir. Gerçek kullanım koşullarında test.
Garanti Tüm çadırlarımız garanti kapsamındadır.
Ek bilgiler
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM