100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Kurulumu kolay ve hızlı, 2 ayrı odalı XL çadır.

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/8239d6317b9646b09c9217e8abce7966.zip/index.html

AIR SECONDS 4.2 XL AİLE KAMP ÇADIRI

Kurulumu ve toplanması kolay, 2 ayrı odalı, 4 kişilik büyük bir çadır arayan gezgin kampçılar için tasarlandı. 4 kişilik bu çadırın kurulumu kolay ve hızlıdır: Geniş bir oturma alanı ile ayrılan iki rahat odası mevcuttur. Giriş kapısının her 2 köşesinde 2 eşya bölmesi bulunmaktadır.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8357357
TEKNİK BİLGİLER
Oturma alanı

Kenarları kaldırılabilir zemin matlı 5,9 m² oturma alanı. Zemin matı bulunmayan giriş bölümüne ayakkabılarınızı bırakabilirsiniz. Girişin sağ ve sol tarafında zeminden yüksekte 2 eşya bölmesi. Perdeli 2 plastik pencere. Tentelerle korunan 2 sineklik. Odanın dış tarafında yer alan cepler.

Kurulum / toplama

Hepsi 1 arada şişirilebilir yapı (ön montajı yapılmış oda ve dış tente). 4 şişirme noktası.

Güneş koruması

Tentenin dış kumaşı UV ışınlarına karşı UPF 30 faktörlü koruma sağlar. Dikkat: UV ışınları; yalnızca açık bırakılan bir kapı nedeniyle bile içeri sızabilir:

Havalandırma

Oturma alanı üzerindeki çift katlı dış tente havalandırmayı sağlar ve rutubeti engeller. Giriş kapısı ve arka pencerede sineklik bulunur.

Rüzgara karşı dayanıklılık

Tüm çadırlarımız, her yüzünün dayanıklılığını ölçmek amacıyla, rüzgar tünelinde döner bir levha üzerinde test edilmektedir. Etrafındaki direkler doğru şekilde açılarak düzgün monte edilen bir çadır 60 km/sa hızla esen rüzgara karşı yerinde kalır.

Su geçirmezlik

Quechua çadırlarının tümünde olduğu gibi bu çadırın TAMAMI laboratuvarda 200 L/sa/m² (saatte 200mm yağış!) duş testine ve saha testlerimize tabi tutulmuştur. -2000 mm kalınlığında poliüretan kaplama polyester dış tente -- Isıl işlem ile yapıştırılmış su sızdırmaz dikişler -195 g/m², 5000mm dayanıklılığa sahip polietilen zemin matı.

Direkler, kazıklar

Şişirilebilir direkler: 3 katmanlı şişirilebilir direkli yapı: 1 TPU bileşenli "hava odası",1 adet fermuarlı polietilen taşıma çantası ve direğin dış tentenin içinde kalmasını sağlayan 1 kılıf. Kazıklar: Bükülmeye karşı maksimum dayanıklılık (6 mm çapında çelik).

Boyutlar, ağırlık ve katlı boyutlar

140 X 210 cm boyutlarında 2 oda
5,9 m²'yi aşan oturma alanı
Taşıma çantası: 75 cm X 38 cm X 38 cm
Ağırlık: 17 kg

Garanti

Tüm çadırlarımız normal kullanım koşulları kapsamında 2 yıl garantilidir (Sadakat kartınızı ya da fişinizi göstermeniz gerekmektedir). Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda çadırınızı en yakın Decathlon mağazasına getirebilirsiniz.

Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.
Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.
Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi QUECHUA çadırların su geçirmezliği, çadırın tamamı 200 litre/sa/m² su altında 4 saat boyunca tutularak test edilir ve onaylanır. Su sütunu testi (= mm schmerbers), yalnızca kumaşın su geçirmezliğini ölçmeyi sağlar. Uyguladığımız test ise dikiş, kapak, fermuar vb. tüm materyalin su geçirmezliğini garanti eder. Rüzgara karşı dayanıklılık: Tüm çadırlarımız, her yüzünün dayanıklılığını ölçmek amacıyla, rüzgar tünelinde döner bir levha üzerinde test edilmektedir. Gerçek kullanım koşullarında test
Garanti Tüm çadırlarımız garanti kapsamındadır
Ek bilgiler
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM