Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
KIPSTA

Oyuna odaklanmak için rahat krampon

Referans numarası : 8391012

AGILITY 500 FG KRAMPON

4.1/5

Renk : Karayip mavisi / Koyu lacivert

Orta seviyede, sentetik veya çim zeminde futbol oynayan, dayanıklı ve rahat bir krampon arayanlar için tasarlandı. Çim veya sentetik zeminde futbol oynayabileceğiniz bir krampon mu arıyorsunuz? Bu 2 tür zemin için çok işlevli yuvarlak kramponlardan oluşan tabanı ile Agility 500 kramponu tasarladık.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER

Rahatlık

Sadece oyuna odaklanabilmek için kramponda önceliğin rahatlık olduğunu biliyoruz. Bu nedenle tasarım ekiplerimiz Agility 500 FG kramponu, kalıplanmış iç tabanı, burun ve topukta EVA köpük darbe emici köpük ile kavrama sağlayacak şekilde tasarladı. Ayrıca top ile ayak arasındaki darbe etkisini azaltmak amacıyla kramponun burun kısmında esnek ve dolgulu bir bileşen kullandık

Yer tutuş

Sentetik veya kuru doğal çim zeminde yapılan tüm maç ve antrenmanlarda mükemmel yer tutuş sunmak için taban kısmına özel bir önem gösterdik. Çünkü hiçbir şey şansa bırakılmaz: işlevselliği sağlamak için yuvarlak olan kramponlar, ideal yer tutuş için ise özenle yerleştirilmiştir.

Dayanıklılık

Zeminlerin aşınmasıyla bağlantılı olarak düzenli yapılan antrenman ve maçların kramponlarınızın yıpranmasını hızlandıran sebeplerden olduğunu biliyoruz. Bu nedenle mühendislerimiz maç boyunca gerçekleşen tekrarlanan darbelere karşı yüksek dayanıklılık sunan "PU" sentetik bileşeni kramponun gövdesinde kullanmayı tercih etti. Tabanda ise en yüksek yoğunluktaki oyunlarda bile mükemmel dayanıklılık sunan "TPU" bileşeni seçtik.

Kişiselleştirme

Her oyuncu eşsiz olduğundan Agility 500 FG ayakkabılarınızı kişiselleştirmek isteyebileceğinizi düşündük. Bu nedenle, isterseniz mağazamıza gelerek kramponun yan tarafına adınızı yazdırabilirsiniz. Decathlon mağazanızda bulunan atölyelerden bilgi alabilirsiniz.

Daha Fazlası Daha Azı

BİLEŞENLER / TAVSİYELER

BİLEŞENLER
Dış taban
100.00% Termoplastik poliüretan
Üstü
100.00% Poliüretan
Astar ve çorap
100.00% Polyester
Bakım önerileri Kuru ve havalandırılmış yerde kurutun. Elde yıkayın.
Yıkama önerileri
Elde yıkayınız
Elde yıkayınız
Saklama önerisi Mümkün olduğunca kramponlarınızı açık havada kurumaya bırakın. Özellikle nemli kramponları çantanın içinde bırakmayın.
Uyarılar Makinede yıkamayın.

ÜSTLENDİKLERİMİZ

Ürün testi Agility 500 FG modeli, tutkulu ve beklentisi yüksek futbolcular tarafından tasarlandı, test edildi ve geliştirildi. Bu nedenle, mühendislerimiz, tasarımcılarımız ve ürün müdürlerimiz rekabet halinde çalışıyor ve her bir modelin kalitesine özellikle dikkat ediyorlar. Aynı zamanda, daha fazla iyileştirme sağlamak için geliştirme süreci boyunca futbolcular ile birlikte birçok test gerçekleştiriyoruz. Bu test ekibi, antrenman seviyelerine ve gereksinimlerine göre seçilmektedir.
Garanti 2 Yıl

YORUMLARINIZ

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM