100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
HEAD

Adapt edge: rahatlığın yeni adı

ADAPT EDGE 100 AYAKKABI

102 (orta) ve 104 (geniş) mm ayak genişliğine sahip ayakalara sahip olan uzman kayakçılar için tasarlanmıştır. Teknik özelliklerinden bir şey kaybetmemiş, piyasadaki en rahat ayakkabıdır, Head, yıllar boyunca hepinize en büyük zevki yaşattırmıştır.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8317064
TEKNİK BİLGİLER
Adaptive fit teknolojisi

Ayaklabının genişliğini, bir tornavida yardımıyla 104 mm'den (rahatlık / performans) 102 mm'ye (hassaslık / performans) ayarlamanız mümkündür

Enjeksiyonlu dış kabuk

Yüksek performanslı yoğun dış kabuğu sayesinde, kolayca giyilebilen, ayağınızı saran, rahatlık ve enerji aktarımı sağlayan ayakkabı.

Spine-tech tokalar

Sürekli bir çekiş sağlarken basınç noktalarından kaçınır böylece rahatlığı ve hassaslığı artırır. Patentli Double Power ergonomik, tokaların yükselmesini sağlar ve tokaları kapatmanız için gereken çabanın yarısını gösterirsiniz.

Esnekliğin ayarlanması

sert / yumuşak esneklik ayarlama (90 - 100), tüm koşullara uymanızı sağlar.

Topuk

Ayakkabının iç gövdesi boyunca uygulanmış güçlendirmeler sayesinde çok hassas topuk

Heat Fit Bot

Birden çok bileşenden oluşan ayakkabının aşık kemiği bölgesinde ısıya uyum sağlayabilen dolgular bulunur. 5 dakikalık ısıtma veya birkaç gün boyunca yapılan kayış sürelerinde ayağınızın doğal bir şekilde ısınması, ayakkabınızın ayağınıza mükemmel derecede uyması için gereken süredir.

Botu giyme önerileri

Ayakkabıyı giydikten sonra tokaları en alttaki üçüncü tokadan başlayarak, boğaz kısmı zorlamadan kapatmanızı ardından en üstte yer alan tokayı kapatmanızı, son olarak en altta bulunan iki tokayı kapatmanızı öneriyoruz. Kaymaya başlamak için, ayakkabıyı çok fazla sıkmanız, ayağınızın şişmesine neden olacağından bunu yapmanızı önermiyoruz. 2 kayış ardından, gerekirse her sıkıştırmayı kontrol edin.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM