100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Dikişsiz yapısı ile sporcu atleti!

Actizen Sporcu Atleti - Mavi

Dinamik yoga egzersizleri için tasarlanan sporcu atleti. Yüzücü tasarımı, tiril tiril kumaşı, desenleri, ters duruşlar için ideal kalçaları saran kesimi ile üstünüzde ikinci cilt etkisi bırakan sporcu atleti. Dinamik yoga egzersizleri için ideal!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8341530
TEKNİK BİLGİLER
Domyos yoga ürünlerinin tasarım anlayışı

Jimnastik ve yoga seanslarınız sırasında en önemli unsur rahatlıktır. Bu nedenle, Domyos giyim ürün gamı özgürce hareket edebilmeniz için tasarlandı.Ürünlerimiz, duruşlarınıza ve nefesinize odaklanabilmeniz için geliştirildi. Gerçek kullanım koşulları altında test edilen ürünlerimiz, müşteri görüşleri dikkate alınarak düzenli şekilde geliştirilmektedir.

Ashtanga Yoga, Hot Yoga gibi dinamik yoga çeşitleri kimler için uygundur?

Dinamik yoga çeşitleri, koşu, dalış, sörf, dans gibi önemli ölçüde konsantrasyon, esneklik ve dayanıklılık gerektiren spor dalları ile ilgilenenler için uygundur. Özellikle, başka bir spor ile birlikte yapıldığında tamamlayıcı işlev gördüğü ve performansı arttırdığı için günümüzde bir çok profesyonel sporcu tarafından tercih edilmektedir.

YOGA+ tasarım anlayışı: İkinci deri etkisi.

YOGA+ ürün gamı dinamik yoga egzersizleri sırasında maksimum hareket özgürlüğü sağlamak için tasarlandı. İkinci bir deri etkisi yaratan kıyafetler hareketlerinize uyum sağlayarak ters duruşlar esnasında rahat hareket etmenizi sağlar.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün yıkama ve kurutma testlerinden geçerek, renginin ve formunun kalitesini kanıtlamıştır. Düzenli faydalandığımız dış laboratuvar hizmetleri sayesinde gerçekleştirdiğimiz testler aracılığıyla kalite taleplerimizin uygulandığından emin oluruz.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM