100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
NEWFEEL

Ultra nefes alır

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/341d6ace65c04d5b9ab8321cc4ed6fda.zip/index.html
Referans numarası : 8381460

ACTIWALK 520

Düzenli olarak sportif yürüyüş antrenmanı yapanlar için tasarlandı. Küçük bir hava akımı gibi... Actiwalk 520 çocuk spor ayakkabıları yan taraflarına bulunan açıklıklar sayesinde yaz aylarında yapılan sportif yürüyüş aktiviteleri için idealdir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Okulda yapılan spor aktivitelerimde sportif yürüyüş ayakkabısı kullanabilir miyim?

Sportif yürüyüş ayakkabılarımız ve spor ayakkabılarımız okulda yapılan sporlara uyum sağlayacak şekilde tasarlandı: Spor salonlarına uygun, esnek, hafif, kaymaz, kavrama sağlayan yapıda ve iz bırakmayan tabana sahiptir.

Çocuğumun sportif yürüyüş ayakkabılarının içine ortopedik bir taban koyabilir miyim?

Newfeel çocuk yürüyüş ayakkabısını ortopedik tabanlar ile kullanmak istiyorsanız, ayakkabıyı bir numara büyük alın ya da çıkarılabilir özellikteki iç tabanları çıkarın!

Newfeel çocuk ayakkabılarının topuk desteği

Ayakkabının ayağı daha iyi kavrayabilmesi için Newfeeel çocuk spor ayakkabıları kavrama amacıyla tasarlanmış yüksek kaliteli topuk desteğine sahiptir.

Çocuğun ayakkabılarını daha uzun süre kullanması amacıyla bir numara büyük ayakkabı almak gerekir mi?

Hayır! Eğer ayakkabının numarası çok büyükse, çocuğunuzun ayağı özellikle topuk bölgesinde çok iyi kavranmaz. Bu nedenle, ayak kenarlara doğru kayabilir ve ayakkabı ayak ile "bütünleşmez". Çocuk doğal basma şeklini değiştirme riski ile karşı karşıya kalır ve diz, kalça ve sırt ağrıları çekmeye başlayabilir. Bununla birlikte, ayakkabı ayağını sıkmamalıdır. Ayak ucu ile ayakkabının burnu arasında 6 mm boşluk bulunmalıdır.

Çocuğum için seçtiğim ayakkabıların doğru numarada olduğunu nasıl anlayacağım?

Öncelikle, çocuk ayağını ayakkabının ön tarafına iyice yerleştirmelidir, sonra avuç içinizle ayağın ön bölgesine bastırarak parmakların kıvrılmış bir durumda olmadığından emin olmalısınız. Ardından parmağınızı ayakkabının arka kısmına, topuğun arkasına sokarak yeterince boşluk (6 mm) olup olmadığını kontrol etmelisiniz. İnce yapılı bir parmağa sahipseniz ve 10 mm'lik boşluğa rağmen ayakkabı ayağa oturuyorsa o numara uygundur! Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com

"Ayak kemeri" belirgin ayakkabıları tercih etmek mi gerekir?

Hayır! Çocukların %90'ı sağlıklı ayaklarla doğmaktadır. Düz taban değillerdir, ayakları etli olduğundan düz tabanmış gibi görünür! Çocuğunuz büyüdükçe ayaklarında kaslar gelişir ve ayak tabanı kemeri yapısı ortaya çıkar. Bir kemere sahip olmak, protez kullanmak ile eş değerdir! Kemer bulunmadığında (çıplak ayaklar veya kemersiz ayakkabılar), vücut dengesizliği düzeltmeye çalışacaktır, bunun sonucunda da sırt ağrıları oluşabilir. Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com.

Evimde ayakkabılarını çok hızlı yıpratan bir çocuğum var, en dayanıklı ayakkabıyı nasıl seçeceğim?

Çocuklar ayakkabılarının burun bölgesini aşındırmaya daha meyillidir. Bu nedenle, taban seviyesine özellikle dikkat edin. Kauçuk gibi doğal yapısı sert olan bir bileşen daha uzun süre dayanıklı olacaktır. Ayağı "saran" veya ön kısmı daha yüksek yapıdaki bir taban, aynı zamanda "darbe emme" görevi de görecektir. Ayakkabının üst kısmında ise, deri dayanıklılık garantili bir bileşendir ve uygun güçlendirme ile erken aşınmaların önüne geçer. Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com.

Kullanım testleri

Tüm Newfeel çocuk ayakkabıları, satışa çıkarılmadan önce, çocuğunuz günlük kullanım koşullarında karşılaşabileceği şartlar altında; dışarıda olduğu kadar iç mekanda da test edilmiştir. Bu testler ayakkabılarımızı geliştirmemize ve onaylamamıza olanak sağlar.

Laboratuvar testleri

Tüm sportif yürüyüş ayakkabılarının özelliklerini ve ürün avantajlarını onaylamak amacıyla Newfeel tarafından laboratuvar testleri gerçekleştirilmiştir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Newfeel yürüyüş ve spor ayakkabıları, laboratuvarda ve çocuklar tarafından test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM